ЗВІТ - фото, відео організаційної діяльності
Про підсумки проведення Нового Року.
Новорічні свята – чарівні. У переддень Нового року, 29 грудня 2020року, для учнів 1-11 класів в Старосільській школі пройшло Новорічне свято. Свято усі класи робили окремо в своїх класних кімнатах через пандемію коронавірусу. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу – прикрасити свої класні кімнати, сніжинками, гірляндами та іграшками. У фойе школи учні 11 класів прикрасили головну новорічну ялинку. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.
В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Учні 11класів підготували для учнів молодших класів святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, піснями, хороводами, новорічні виступи: пісні, танці, інсценізації. По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодкі подарунки.
Зновим 2021 роком.
Підсумки Конкурсу "Найкраща новорічна класна кімната"
І місце-1б кл., 2-б кл., з-б кл.
ІІ місце- 3-а кл., 4-а кл., 4-б кл.,
Серед учнів 5-11 класів:
І місце- 7-б кл., 9-А кл.
ІІ місце- 11-б кл.. 6-б кл., 9-б кл.
ІІІ місце-5-а кл., 5-б кл., 8-а кл., 8-б кл., 10-бкл.
Підсумки конкурсу "найкращий новорічний костюм".
Номінації "найкращий новорічний костюм" отримали
- 1-б кл.- всі дівчата
2-б кл. -Ворона О, Магер В., Гуцу О., Мороз Д.
3-А кл.- всі учні
3-б кл. - всі дівчата, Лупашко М.
4-а кл. - Берназ А., Цуркан Я., Терновой Л.,
4-б кл.- Паларіє Д., Мунтян А., Руснак О,
5-б кл - Жумінський І.
6-б кл- Цокан З., Пунга Є.
11- б кл.- Дівчата
Про підсумки проведення свята Миколая
Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.
18 грудня до учнів Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні початкових класів розповідали вірші, співали пісень, танцювали для святого Миколая.Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побажали щоб Миколай прийшов і на наступний рік.
Підсумки проведення дня Голодомору
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.
Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 88-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Старосільській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло ряд заходів.
Класними керівниками проведені години спілкування, круглі столи «Моторошні дні в історії українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», Завершився день скорботи виховним заходом «Запалимо свічки». Учні 6-8 класів читали вірші, переглянули відеоролик «Історія гідності. Голодомори», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». А у суботу, 28 листопада всі учні школи рівно о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».
Тиждень толерантності
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 16 по 20 листопада в нашій школі проходив ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ «Без лихих слів» під девізом «Толерантність - дорога до миру та співпраці».
В понеділок, 16 листопада, учні та педагогічний колектив були ознайомлені з планом проведення тижня. Також учнів школи було проінформовано про основні акції та кольори кожного дня. На першому поверсі на стенді була інформація про толерантність.
З учнями 6-11-х класів проведене анкетування "Чи толерантна ти людина" з метою виявлення рівня поінформованості дітей з даної теми.
Символом понеділка був зелений колір, який в психології означає ніжність, оздоровлення, безконфліктність, комфорт.
Вівторок, 17 листопада, «День посмішки і гарного настрою» розпочався з дому кожного учня і вчителя, адже необхідно було підібрати в одязі чи аксесуарах жовтий колір, який в психології означає позитив, оптимізм. На перервах учні активно приймали участь в акції «Знайди посмішку», де необхідно було зібрати якомога більше смайлів однієї тематики.
Кожної перерви всі бажаючі мали можливість потішити себе приємним «повідомленням» - проходила акція «Візьми з собою частинку гарного настрою». Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у фотоконкурсі «Подаруй світу посмішку» та взяли участь в акції «Візьмемося за руки», адже лише разом люди можуть подолати життєві негаразди.
Середа, 18 листопада, «День відкритості та тактовності» - колір дня білий, який в психології означає благородство, чистоту, чесність, відкритість На великій перерві було проведено акцію "Долоньки", метою якої було викликати в учнів почуття вдячності та співчуття. В других класах пройшла година спілкування «Що таке дружба». На перервах відбувся перегляд відеороликів та соціальної реклами про доброту, терпіння, порозуміння. В цей день відбулося спільне засідання учнівського самоврядування та членів ради профілактики, де за круглим столом обговорили питання «Лихослів’я – засіб розрядки. Чи пошукаємо альтернатив?»
Родзинкою та несподіванкою цього дня була хвилинка позитиву «Комплімент кожному».
Четвер, 19 листопада, пройшов під назвою «День взаєморозуміння та порозуміння», колір дня був синій, що в психології означає оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і руйнівні емоції. На перервах учні мали можливість пройти тестування «Який ти друг» та на місці, підрахувавши бали, ознайомитися з результатами. Також щоперерви проходила вже знайома та улюблена всіма акція «Обійму безкоштовно», в ході якої необхідно обійняти найближчу до себе людину. Також учні створювали Дерево толерантності, яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства - цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли власноруч підписані листочки з рисами характеру, які притаманні лише толерантним людям В цей день група волонтерів із числа учнів нашої школи розповсюдили листівки серед населення селища Ратне «Що таке толерантність».
П'ятниця, 17 листопада, – «День ввічливості», колір дня - червоний, який в психології має дію як допінг, збуджує психіку людини, пробуджує в неї бажання діяти і просто піднімає настрій. На першому поверсі була розміщена виставка дитячих малюнків та робіт «Толерантність врятує світ»., та «пошта доброти», де учні писали компліменти, добрі слова учням школи та вчителям.
Також в цей день був проведен тренінг на тему «Я обираю толерантність».
В кінці тематичного тижня біля кабінету була розміщена дошка гарного настрою як зворотній процес «Що мені сподобалося протягом Тижня толератності» - приємним було те, що діти дійсно відмітили всі заходи, які були проведені протягом цього тижня. Протягом цього тижня класні керівники робили виховні години, круглі столи, диспути за тематикою.Дякую усім учням та вчителям , які брали активну участь у проведені цього тижня.
Найактивніши класи були:
- Початкові класи
- 5-7 класи
- 8 –Б клас та 9 класи.