план роботи 2021-2022 ЗДВР
СТАРОСІЛЬСЬКА ЗОШ І-Ш ступенів
ЗАТВЕРДЖЕНО Директор школи
МУНТЯН А.І.
План виховної роботи
на 2021 – 2022 н.р.
Заступника директора з виховної роботи Робу Н.Л.
Вступ
В Україні, як і в інших країнах світу склалася система виховання, в якій втілилася самобутність народу. Нині під впливом національно -виховних традицій народу поступово відроджується національна система виховання, функціонування якої відповідає таким реаліям сьогодення, як перехід України на ринкову економіку, відродження в усіх сферах життя українського суспільства і процес розбудови незалежної держави.
Концепція громадянського виховання, Концепція національного виховання, закон України „Про загальну середню освіту", Національна доктрина освіти у двадцять першому столітті головною метою виховання на сучасному етапі бачить передачу молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду, і на цій основі формування особистіcних рис громадянина України, які включають в себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо -естетичну, екологічну, правову, трудову і фізичну культуру, розвиток здібностей і талантів.
Проблема школи - : «Виховання високої моралі у підростаючого покоління ,формування національно - патріотичних рис особистості».
Над реалізацією цих завдань працюватиме педагогічний колектив протягом навчального року. Виконуючи ці завдання педагоги використовуватимуть різноманітні форми і методи роботи: екскурсії, конкурси, турніри і т. д. Відповідно до реалізації проблемної теми основними завданнями
роботи у 2020-2021 н. р. є:
- виховання громадянина України;
- формування особистості учня, його наукового світогляду, його здібностей, обдарувань;
- виконання вимог Державного стандарту освіти, підготовку учнів до подальшої освіти і трудової діяльності;
- виховання в учнів поваги до Конституції, державних символів, почуття власної гідності, свідомого ставлення до обов'язків, прав і свобод людини і громадянина, відповідальності перед законом за свої дії;
- реалізацію права учнів на вільне формування політичних і світоглядних переконань;
- виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій, звичаїв, рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй;
- виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засаді здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров' я учнів;
- впровадження проектної системи виховної роботи в організації життєдіяльності учнів у школі.
АНАЛІЗ
виховної роботи за 2020-2021 н.р.
Виховна система школи - це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.
Мета виховної роботи школи: забезпечення системно-цільового планування та психолого-педагогічного проектування виховуючих стосунків на основі інтеграції зусиль батьківської громадськості, учнівського, педагогічного колективів школи, громадських організацій, об'єднань, на шляху створення умов по формуванню духовної культури особистості європейського виміру.
Пріоритетний напрямок виховної роботи: забезпечення умов для розвитку системи виховної роботи, спрямованої на виховання життєтворчої та життєво успішної особистості засобами позитивного мислення, спираючись на основні засади української національної школи-родини,
Основні завдання виховної роботи: розвиток виховної системи на основі ідей українознавства, виходячи з Концепції національного виховання "Громадянин України III тисячоліття". Використання різноманітних активних форм виховної роботи з учнями, спрямовані на виявлення та розвиток їх здібностей, формування їх ціннісних орієнтацій згідно з програмами «Творча обдарованість» та «Обдаровані діти - нація України», сприяння розвитку життєво успішної особистості засобами позитивного мислення через основні заходи виховної роботи, удосконалення роботи органів учнівського самоврядування з метою соціалізації особистості, виховання учнів як компетентних свідомих громадян, їх громадської активності та ініціативності, забезпечення умов для їх самореалізації, утвердження співробітництва педколективу, учнів, батьків та громадськості у вирішенні завдань школи - розробки й апробації проектних технологій у виховному процесі, формування у вихованців високих моральних якостей, духовності й духовної культури, формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, виховання особи - патріота, готового до постійної праці задля майбутнього українського народу, формування високої мовної культури, громадянської свідомості, забезпечення екологічної освіти і виховання, розвиток потреби у спілкуванні з природою, її пізнанні й збереженні, гармонійний фізичний розвиток особистості.
Для реалізації цих завдань у школі був розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об'єднань класних керівників. Ці плани охоплюють усі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя.
Упродовж звітного періоду школа працювала над проблемою: «: «Виховання високої моралі у підростаючого покоління ,формування національно - патріотичних рис особистості».».
Уся діяльність було спрямовано на виконання таких завдань:
- формування в учнів навичок та вмінь розв'язувати конфлікти;
- розуміння учнями особистісних, родинних, громадянських, національних та загальнолюдських цінностей;
- формування в учнів креативності, ініціативності, родинних, громадянських, національних та загальнолюдських цінностей;
- формування в учнів навичок створення та реалізації мистецьких проектів як основи творчого самовираження й самоствердження особистості;
- необхідності дотримування учнями конституційно-правових норм, своїх прав, обов'язків, свобод, готовності до захисту інтересів Батьківщини.
Робота виконувалася за такими напрямами:
І. АДМІНІСТРАТОРСЬКО-ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА
1. Підготовлено ряд наказів з виховної діяльності учнівсько-педагогічного колективу, розроблено річний план виховної роботи.
II. КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
1. Відвідано 22 виховні заходи, здійснено 4 засідання МО класних керівників.
2. Перевірено плани виховної роботи класних керівників 1-11 класів на рік.
III. РОБОТА З БАТЬКАМИ
1. Узято участь у роботі батьківських зборів, проведено санітарно-просвітницьку роботу з батьками й дітьми, що стоять на внутрішкільному обліку.
IV. УЧАСТЬ У СЕМІНАРАХ
- Узято участь у роботі районного семінару.
V. ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ ВИХОВНІ ЗАХОДИ
Проведено: Свято Першого Дзвоника
День Миру
Осінній ярмарок
Концертна програма до Дня вчителя
«День Соборності в Україні: погляд в істрію»;
День святого Миколая
Новорічні та різдвяні свята
День памяті жертв голодомору
Всесвітній День боротьби зі СНІДом
. «День Гідності та Свободи»;
Концертна програма до дня Мерцішора , 8 – го Березня
День Перемоги (онлайн)
- Свято Останнього дзвоника (онлайн)
Випускний 4 кл. та 11 кл. (онлайн)
VI. ВИСВІТЛЕННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
- Підготовлено ряд статей і заміток для шкільного сайту
VII. ВИСТАВКИ
1. Організовано виставки:
-Виставки-конкурс «Природа й фантазія»( щедрість рідної землі)
-«Новорічна композиція»,
-святкових вітальних плакатів,
Виставки стіннівок:
- «Чарівний Світлофор»;
- «Права дитинства»;
- «Вогонь – друг, вогонь – ворог»;
- «Дивосвіт природи»;
- «Мій вчитель»;
- «Зима-чарівниця»;
- «Сніжна, біла, чарівна, в гості вже прийшла зима»;
- «Мерцішор
- 8 березня
VIII. ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
1. Для висвітлення роботи школи в мереж і ІНТЕРНЕТ підготовлено матеріали на сайт школи.
2. Проведено індивідуальну роботу з батьками й учнями.
3. Підготовлено матеріали до шкільного «Прес-центру»:
- вітання переможців районних конкурсів;
- про День пам'яті, примирення. Перемоги над нацизмом у Європі.
IX. САМООСВІТА
1. Опрацьовано ряд інтернет-сайтів, періодичних видань.
Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом навчального року здійснювалися за основними напрямками:
• національно-громадянське виховання;
• екологічне виховання та формування здорового способу життя;
• військово-патріотичне виховання;
• морально-правове виховання;
• художньо-естетичне виховання;
• творчий розвиток особистості;
• родинно-сімейне виховання;
В основу діяльності школи покладено принцип гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних організацій, Поєднання загальнолюдського і національного взаємозв'язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру навчання.
Виховна робота школи була спрямована на вирішення таких завдань:
• створення умов для розумового, духовного, морального, фізичного розвитку учнів;
• турбота про здоров'я учнів, пропаганда здорового способу життя;
• естетичне, екологічне та трудове виховання як одна з складових підготовки учнів до дорослого життя;
• продовження сумісної роботи психолого-педагогічної служби з педагогами, учнями, батьками;
• виховання громадсько-патріотичних якостей завдяки продовженню краєзнавчої та воєнно-патріотичної роботи.
Над реалізацією мети і завдань виховної роботи в школі в 2019-2020 навчальному році працювало 18 класоводів , педагог-організатор, соціальний педагог, заступник директора з ВР.
Національно-громадянське виховання
Національно-громадянське виховання у 2020-2021 навчальному році реалізовувалося через проведення таких заходів, як Шевченківські дні, Андріївські вечорниці «Вечорниці на Андрія», тиждень народознавства «До свого роду хоч через воду», Різдвяні свята, День рідної мови, години спілкування та виховні години за темами: «Ми всі українці- єдина сімя» (5-11 класи), «Мій край - моя історія жива» (1-11 класи), «Ми діти твої, Україно!» (1-4 класи); позакласні заходи: конкурс-гра знавців рідної мови «Рідне слово»(6-7 класи), конкурс читців-декламаторів «Звучи, рідна мово!», вікторини: «Вишнева моя Україно», «Цікава граматика», виховні заходи «Ми матір називаємо святою», «Усе починається з мами».
Екологічне виховання та формування здорового способу життя
У рамках екологічного виховання у 2020-2021 н.р. відбулись трудові екологічні десанти з покращання та благоустрою прилеглої до школи території, місячники з благоустрою. Треба відмітити, що всі класи протягом року старанно доглядали за закріпленими за ними ділянками. Вони самостійно висаджували квіти, пололи бур'яни.
Попрацювали на ділянках і вчителі школи, і техперсонал. Минула весна була багата на суботники.
Відбулися акції: «Посади дерево», «Чистий берег річці», «Допоможемо зимуючим птахам», де найактивнішу участь взяли учні середньої ланки.
Формування основ здорового способу життя здійснювалося через проведення різноманітних шкільних спортивних змагань, акції «Молодь проти тютюнопаління», тижня «Здоров'я - найцінніший скарб» у рамках яких відбулися тематичні бесіди, конкурс плакатів, спортивні змагання «Веселі старти». Традиційно проводилися різні шкільні та районі змагання:
-змагання з легкої атлетики;
-шашки
-волейболу;
-баскетболу;
- футболу;
- міні-футболу.
В школі проводились профілактичні заходи, спрямовані на попередження алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх.
За місцем проживання учнів проводилась антиалкогольна та антинаркотична інформаційно-просвітицька робота:
- Тематичні батьківські збори щодо питання негативних та шкідливих звичок у дітей;
- відвідування сімей, де батьки зловживають спиртними напоями;
- відвідування сімей учнів за місцем мешкання з метою обстеження умов їх проживання, сімейного виховання;
Практичним социологом протягом 2020-2021 навчального року проведені заходи:
• вивчення соціометричного статусу кожного учня школи з метою подальшої індивідуальної роботи ;
• вивчення самооцінки, особливостей саморегуляції, емоційних особливостей кожного учня та рівень агресивності • проведення годин спілкування з учнями школи з питань пропаганди здорового способу життя, репродуктивного здоров'я « Здоров'я- найдорожчий скарб», « Посміхнись життю і воно посміхнеться тобі», «Турбота про здоров'я- обов' язок кожного»,
.
Військово-патріотичне виховання
Військово-патріотичний напрямок виховної роботи у 2020-2021 н.р. знайшов відображення у проведенні заходів до Дня пам'яті, примирення. Дня української армії (14.10.), Дня Збройних Сил України (06.12.), заходи до Дня Соборності України (22.01.), Дня героїв Небесної Сотні (18-20.02.), відзначення Дня виводу військ з Афганістану» (15.02.), масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013-лютому 2014 рр. та про їх учасників»
- покладання квітів до пам'ятника воїнам Афганістану;
перегляд відеофільмів : «Афганістан в моїй душі», «Зима 2014 року»;
Проведено заходи присвячені річниці Чорнобильської катастрофи «На Чорнобиль журавлі летіли».
Морально-правове виховання
Морально-правове виховання учнів школи реалізовувалося через проведення тижня правової освіти у листопаді 2020 року, Всеукраїнського тижня права у грудні 2020, тижнів боротьби з наркоманією, алкоголізмом, тютюнопалінням, тижня історії та правознавства. Конкурс плакатів та малюнків «Світ моїх прав», батьківських зборів, лекцій для батьків, тематичних виховних годин: «Правова абетка» (1-4 класи), «Подорож у країну прав» (5-6 класи), «Права дитини – права людини» (7-8 класи), «Право на освіту – право чи обов’язок» (9-11 класи), гра-мандрівка для учнів 5 класів У листопаді 2019 року проведений тиждень правових знань. Протягом тижня правових знань «Права й обов’язки дитини – поняття гідності» у школі згідно з планом заходів проведені:
- виставка малюнків на тему «Права дитинства»;
- правові конкурси, вікторини на уроках правознавства;
- правовий порадник «Знай свої права, дитино»;
- юридична гра «Право у нашому житті».
Постійно ведеться робота по вихованню толерантного відношення до людей. Майже кожного місяця було проведено засідання Ради профілактики правопорушень. На засіданнях Ради розглядались випадки порушення поведінки учнями, схильними до порушень дисципліни, пропусків уроків без поважних причин.
Радою профілактики школи практикувались такі засоби впливу:
- офіційного попередження про відповідальність за навчання та виховання дітей батькам,
- офіційного попередження за противоправну поведінку учнів, виправлення ними своєї поведінки.
Класні керівники здійснюють постійний контроль за відвідуванням занять учнів, за успішністю знань, проводять необхідні педагогічні Консультації з батьками учнів, обстежують умови проживання дітей в сім'ї, вивчають характер та прояви особистості учнів, здійснюють всю виховну роботу з дітьми девіантної поведінки, зустрічаються з учнями та їх батьками за місцем проживання, проводять роботу по залученню учнів в і гуртки та секції за інтересами, залучають до роботи у класі та в школі.
На внутрішкільному обліку учнів школи є 5 учнів..(Гуцу Олег 8-а,Жумінський 9б,Ворона М.6 а,Гинга Є .8б На обліку у ССД перебувають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах: Бабалик А., (Ато) Робу Г.
Паралельно з класними керівниками індивідуальну роботу проводила практичний соціолог школи – Вітюк Н.М. Так, за минулий рік складено шкільний банк даних на дітей контрольованої категорії. З метою поглиблення інформації про дітей контрольованої категорії проведені бесіди з класними керівниками та вчителями-предметниками , оброблені результати діагностування та надані рекомендації класним керівникам.
З метою профілактики порушень дисципліни, пропусків занять без поважних причин у 1-11 класах ведуться соціальні-педагогічні щоденники, відвідування уроків кожним учнем класу. Записи у щоденниках аналізуються, а учні, схильні до пропусків занять без поважних причин, до порушень дисципліни та правил поведінки у школі, викликаються на бесіди до адміністрації школи.
Важливе місце у системі профілактики правопорушень серед учнів відводиться роботі з батьками, яким надаються консультації батькам з питань виховання, навчання, профілактики правопорушень.
У вересні та жовтні 2019, а також в січні 2020 року класоводами, класними керівниками були відвідані неблагонадійні сім'ї за місцем проживання, обстежені житлово- побутові умови, надані педагогічні консультації. Класними керівниками постійно здійснюється психологічно-педагогічний супровід та контроль цих сімей.
Питання роботи школи з профілактики дитячої бездоглядності та попередження злочинності серед неповнолітніх розглядалися на засіданнях педради, нарадах при директорові, засіданнях МО класних керівників, батьківських зборах:
Художньо-естетичне виховання та сприяння творчому розвитку особистості
Впровадження естетичного виховання, культури, емоційного сприйняття навколишнього світу, самосвідомості та естетичного смаку в музиці, кіно, архітектурі, побуті учнів наполегливо проводили класні керівники, вчителі, адміністрація школи.
Художньо-естетичний аспект виховної роботи знайшов свою реалізацію в проведенні школою таких заходів:
- Свято Першого дзвоника,
- День Учителя,
- Свято осені (1-4 класи),
- Осінній ярмарок,
- Спортивні змагання
- День Святого Миколая,
- Новорічні вистави (1-4 класи), Святкове Новоріччя (5-11 класи),
- Святковий концерт «8 березня», Мерцішор
- Свято Останнього дзвоника та випускний (онлайн).
Крім цього протягом року учні взяли участь у наступних конкурсах:
- конкурс «"Увага! Діти на дорозі
- районний конкурс майстрів художнього слова ,
- районний конкурс солістів - вокалістів «Люблю я пісню українську»,
- Новорічний подарунок
- Родовідне дерево
- Наш пошук і творчість тобі, Україно
- Знай і люби свій край
- конкурс на кращу Новорічну газету та листівку;
Космічні фантазії
- Виставка-конкурс виробів з природного матеріалу
Учні школи брали активну участь у районних фестивалях .
Протягом багатьох років загальношкільні виховні заходи, свята та конкурси художньо-естетичного складу, що сприяють художньому розвитку особистості є традиційними в нашій школі.
Родинно-сімейне виховання
Родинно -сімейне виховання протягом 2020-2021 н.р. здійснювалось через систему заходів, спрямованих на виховання поваги до родини,
турботливого ставлення до рідних, близьких, прищеплення традиційних сімейних цінностей.
Протягом навчального року в 1-11 класах проводилася робота з цього напрямку:
- батьківські збори в 1-11 класах за результатами навчальної та виховної роботи за чверть;
- на класних батьківських зборах проводилися бесіди, робилися класними керівниками доповіді, здійснювалося анкетування.
Протягом березня 2020 року було проведено місячник сімейного виховання «Тепло родинного вогнища», в якому було реалізовано наступні заходи онлайн
-Виховні години: «Ми всі одна сім’я – єдина ми родина», «Дружна сім'я гори зрушить», «Любов до батьків - основі всіх чеснот
: «Ваш сімейний мікроклімат», «Щаслива сім’я. Яка вона?»..
.
Основні завдання виховної роботи
- Розвиток виховної системи на основі ідей українознавства, виходячи з Концепції національного виховання "Громадянин України III тисячоліття” .
- Використання різноманітних активних форм виховної роботи з учнями, спрямовані на виявлення та розвиток їх здібностей, формування їх ціннісних орієнтацій згідно з програмами «Творча обдарованість» та «Обдаровані діти -надія України».
-Сприяння розвитку життєво успішної особистості засобами позитивного мислення через основні заходи виховної роботи.
-Удосконалення роботи органів учнівського самоврядування з метою соціалізації особистості, виховання учнів як компетентних свідомих громадян, їх громадської активності та ініціативності, забезпечення умов для їх самореалізації.
- Утвердження співробітництва педколективу учнів, батьків та громадськості у вирішенні завдань школи - родини шляхом включення
Батьків спільну з дітьми діяльність.
• Розробка і апробації проектних технологій у виховному процесі.
•Формування у вихованців високих моральних якостей, духовності і духовної культури.
•Формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, виховання особи - патріота, готового до постійної праці задля
майбутнього українського народу.
• Формування високої мовної культури, громадянської свідомості і противихованості особистості.
• Забезпечення екологічної освіти і виховання, розвиток потреби у спілкуванні з природою, її пізнанні і збереженні.
• Вироблення інтелігентного і відповідального ставлення до власного здоров'я, гармонійного поєднання духовного, фізичного та психічного здоров'я вихованців.
• Розвиток естетичного досвіду і художніх здібностей особистості на основі володіння духовними надбаннями українського етносу, ідеалами і цінностями гуманістичної культури.
•Створення умов та можливостей для реалізації індивідуальних творчих потреб, оволодіння системою знань, практичних умінь та методами самопізнання та саморозвитку, допомога вихованцям в адаптації до нових умов соціалізації особистості.
• Створення виховного середовища, що сприятиме розвитку талантів і здібностей молоді, їх самореалізації.
• Культивування у вихованців потреби у саморозвитку, самовдосконаленні , готовності до життєдіяльності у сучасному світовому економічному просторі.
• Забезпечення соціально-педагогічного захисту учнів для реабілітації, корекції та гармонізації особистості.
• Активне включення школярів в управління навчально-виховним процесом, поглиблення демократичних і гуманістичних начал.
•Постійне співробітництво, співтворчість, співдіяльність на основі інтеграції зусиль батьківської громадськості, учнівського, педагогічного колективів школи, громадських організацій, об'єднань.
•Розробка і впровадження в практику нових підходів, інноваційних технологій виховних систем, що відповідають потребам розвитку
особистості.
Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на
(засіданнях методичних об'єднань класних керівників). Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне,
дорожньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси,
заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.
Організаційна робота
Заходи | Термін виконання | Відповідальні | Класи |
| ||
| до 14.09 | Кл.кер. | 8-11 |
| ||
2. Сформувати склад ради по профілактиці правопорушень, наркопосту та організувати їх роботу. | до 7.09 | Кл.кер. | 8-11 |
| ||
3. Організувати чергування учнів по школі. | до 01.09 | ЗВР | 1-11 |
| ||
4. Сформувати загін ЮІР,ДЮП | до 05.09 | Пед.орг. | 1-11 |
| ||
5. Зібрати інформацію про зайнятість учнів у позаурочний час. | до 12.09 | Соц..пед. кл.кер., класов. | 5-11 |
| ||
6. Провести нараду з класними керівниками з питань планування роботи на 2020-2021 н.р. | 03.09 | ЗВР |
|
| ||
7. Розподілити трудові зони між класами. Акція "Я господар школи". | до 5.09 | ЗВР | 5-11 |
| ||
8. Оформити класні куточки по класах. | до 12.09 | Кл.кер.,класов. | 1-11 |
| ||
9. Провести громадський огляд умов життя та виховання учнів. Оформити паспорт соціально - незахищених дітей школи по категоріях.
| до 12.09 | Кл.кер.,класов Соц.пед.
| 1-11 |
| ||
10. Організувати роботу МО класних керівників та класоводів. | протягом року | ЗВР |
|
| ||
11. 3’ясувати контингент учнів шкільного віку в мікрорайоні школи з метою виявлення учнів не охоплених навчанням. | до 01.09 | Кл.кер.,класов. |
|
| ||
12. Спланувати й організувати роботу родинного всеобучу "Батьківська компетентність". | протягом року | ЗВР |
|
| ||
13. Виявити дітей з девіантною поведінкою, поставити їх на внутрішкільний облік. | до 12.09 | Соц..пед. | 1-11 |
| ||
14. Відновити та доповнити списки учнів, що потребують особливого контролю протягом року: дітей сиріт, напівсиріт, дітей під опікою, дітей з багатодітних сімей, дітей, батьки яких є учасниками АТО. | до 12.09 | Соц..пед. | 1-11 |
| ||
15. Організувати роботу громадського наркопосту. | протягом року | ЗВР | 10-11 |
| ||
16. Скоординувати плани шкільної роботи з представниками поліції у справах неповнолітніх. | вересень | ЗВР |
|
| ||
17. Затвердження складу ради з військово-патріотичного виховання, плану її роботи. | до 12.09 | ЗВР |
|
| ||
18.Оформлення інформаційного стенду "На допомогу класному керівнику" | до 07.09 | ЗВР |
|
| ||
19. Створення та організація діяльності творчих груп класних керівників, . | до 12.09 | ЗВР |
|
| ||
20. Організація та проведення щорічних акцій:
|
кожного місяця кожного місяця грудень щомісяця квітень жовтень, листопад, березень, вересень квітень,жовт. верес, листоп. |
Учнівське самовряд. пед.-орг.соц пед.. |
1-11 |
| ||
21. Розробити комплексну програму НАЦІОНАЛЬНО - ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ "У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна"
| до 05.09 | ЗВР | 1-11 |
| ||
22. Організувати роботу клубів:
| до 07.09 | ЗВР | 5-11 |
| ||
23. Допомога органам учнівського самоврядування та дитячо-юнацьким організаціям у розв’язанні організаційних питань, плануванні роботи. | Протягом року | ЗВР |
|
| ||
24. Розробити структуру навчання учнівського активу, органів самоврядування. | до 07.09 | ЗВР |
|
| ||
25. Створення ремонтних бригад з числа старшокласників. | до 07.09 | Вч.труд.навч. |
|
| ||
26. Провести річний конкурс-огляд «Живи, книго!» | Протягом року | ЗВР, Бібліотекар |
|
| ||
27. Провести конкурс " Учень року". | березень | ЗНВР,ЗВР | 9-11 |
| ||
28. Провести предметні тижнів рамках предметних декад з: основ здоров"я, біології, географії, хімії, правознавства, "Захисту Вітчизни", історії, математики, української мови та літератури, фізики, іноземної мови .
| Протягом року | МО |
| |||
29. Підтримувати в належному стані куточок державної символіки України | протягом року | ЗВР |
| |||
30. Поглиблювати вивчення історії українського державотворення, символів і атрибутів Конституції України. | протягом року | кл.кер.,вч.іст. | 1-11 кл. | |||
31. Проводити робочі зібрання щодо аналізу поведінки учнів. | протягом року | директор ЗВР | 1-11 кл. | |||
32. Згідно з положенням про проведення районної спартакіади школи скласти календарний план проведення змагань. | щотижня | кл.кер. класоводи | 1-11 кл. | |||
33. Продовжити роботу загону волонтерів "Турбота" | протягом року | пед.-орг. | 5-11 кл. | |||
34. Проводити рейди екологічного патруля по школі ( озеленення, санітарний стан приміщень) | кожного четверга | учн.самоврядув ання | 1-11 кл. | |||
35. Розробити заходи по школі щодо протидії булінгу в учнівському середовищі. |
| ЗВР |
| |||
Вересень
Тематичний період
„ Здоров’я дітей - здоров’я нації ”
Потрібно бути ясним розумово, чистим морально і охайним фізично.
Гете
Мета: формування нового морального здорового способу мислення особистості на основі забезпечення необхідних екосоціальних умов для повної реалізації можливостей фізичного розвитку дитини, поєднання духовного, фізичного та психічного здоров'я.
Завдання: створення умов, що сприяють збереженню здоров'я та життя дітей, попередженню асоціальних проявів у молодіжному середовищі.
- Вироблення в учнів навичок високої культури здоров'я.
- Використання активних форм і методів впливу на учнів, подальша реалізація методики "Рівний - рівному" у виховному процесі.
- Забезпечення психолого-педагогічної профілактики і корекції відхилень у поведінці учнів.
- Допомога соціально-адаптованим категоріям по запобіганню противоправної поведінки, дитячої наркоманії, алкоголізму, захворюваності на ВІЛ/СНІД та хвороб, що передаються статевим шляхом.
- Вироблення в учнів негативного, нестерпного ставлення до проявів девіантної поведінки подолання у свідомості окремих учнів помилкових навичок і звичок.
- Виховання в дітей культури поводження з вогнем.
Забезпечення засвоєння учнями правил пожежної безпеки та правил безпеки руху.
Вересень
Тематичний період: «Здоров’я дітей - здоров’я нації»
01.09 - День знань.
8 вересня - Міжнародний день грамотності (письменності)
11.09 - День фізичної культури і спорту.
27.09 - Всесвітній день туризму.
30.09. – Всеукраїнський день бібліотек
Заходи | Термін виконання | Відповідальні | Клас | |||
1.Організація проведення медичних оглядів учнів | до 15.09 | ЗДВР пед. Орг. Соц. пед | 1-11 | |||
2. Вивчити медичні карти учнів, які зараховані до школи. | до 02.09 | здвр | 1 | |||
3. Оформити листи здоров'я на учнів | до 12.09 | , здвр кл.кер | 1-11 | |||
4. Здійснити психолого-педагогічний аналіз з метою виявлення учнів, схильних до вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин, тютюнопаління. | до 12.09 | кл.кер.класов. соц..пед | 4-11 | |||
5. Перевірити виконання режиму дня школярами ,тижневого розпорядку учнів. | протягом місяця | адміністрація | 1-11 | |||
6. Перевірити навчальні кабінети, майстерні, щодо вимог техніки безпеки і санітарно-гігієнічних норм. | до 07.09 |
|
| |||
7. Забезпечити максимальне охоплення учнів гарячим харчуванням.
| постійно | адміністрація | 1-11 | |||
8. Провести тиждень знань " Хто знання має, той мур зламає !" (01-04.09) а) Свято першого дзвоника. б) Проведення першого уроку. в) Ознайомлення учнів зі Статутом школи. г) Свято першокласників "Будемо знайомі!" д) Класні учнівські збори: планування роботи на н.р., розподіл обов’язків, вибір активу класу ж) Анкетування, тренінги, рольові ігри за темами : «Я учень», «Ескіз майбутнього життя» з) Бесіда " Правила поведінки учнів в школі на перерві ", "Ти - школяр" е) Екскурсія по школі 8 вересня - Міжнародний день грамотності (письменності).
|
1.09 01.09 01-07.09 01.09 прот..тиж.
прот. тижня прот.тиж прот. тиж |
ЗВР класов.,кл.кер кл.кер.класов. пед.орг кл.кер
кл..кер, кл.кер класов. |
1-11 1-11 1-11 1 1-11
5-11 1-11 1 | |||
9. Екскурсія до шкільної бібліотеки «Секрети шкільної бібліотеки»
| 05.09 | бібліотекар | 1 | |||
10. Трудові десанти по території школи "Школа наш дім, ми господарі в нім"
| кожного четверга | кл.кер., класов., вч.труд.навч. | 1-11 | |||
11. До 76-ї річниці визволення Сумщини від німецько-фашистських загарбників провести:
а)Години спілкування, уроки мужності на тему «Не викреслити з пам´яті»
б)Акцію "Пам’ять" (упорядкування пам’ятників на території селища)
в) Екскурсії до музею й Зали Бойової Слави, музею І.М.Середи
г) Операцію "Пам’ятник" ( упорядкування могил загиблих воїнів) д) Створити викладку книг " Вклоняємось усім героям "
є) Пошукова робота (збір матеріалів для шкільного музею та Зали Бойової Слави).
ж) Виставка тематичної літератури в шкільній бібліотеці «Їх подвиги в пам´яті вічні..» |
до 11.09
протягом тиж.(08-12) протяг.року до 11.09
до 18.09
11.09
07-11.09
|
кл.кер.класов.
пед.орган.
кл.кер,.класов. пед.орган.
бібліотекар
пед.орган
бібліотекар
|
1-11
5-11
1-11
5-11
7-8
6-9
| |||
12. Провести єдину класну годину до Дня партизанської слави «Пам´ятаємо! Шануємо!...»
|
22.09 |
класов.,кл.кер. |
1-11 | |||
13. Тиждень здоров’я " Здоров’я – найцінніший скарб "(07.09-11.09)
11.09 -День фізичної культури й спорту «О спорт, ти – мир!» |
|
|
| |||
а) Провести єдину класну годину " Здоров’я дітей – майбутнє нації " (1-11 кл.) | прот.тижня | класов., кл.кер. | 1-11 | |||
б) Проведення Дня здоров'я (за окремим планом) | 11.09 | кл.кер.,вч.фізкул. | 1-11 | |||
в) Бесіда «Фізична культура в житті жінки як майбутньої матері» | 11.09 | ЗВР | 10-11 | |||
г) Викладка науково-популярної літератури " Здоров’я кожного в його руках " | до 10.09 | бібліот. |
| |||
є) Організувати змагання-конкурс “Найспортивніший клас школи” | 11.09 | пед..орган. | 8-10 | |||
з) Виставка валеолистівок " Здорова їжа – джерело здоров’я " | 10.09 | вч.біологіїї | 5-11 | |||
ж) Провести рейди «Кинь цигарку» | 10.09 | ЗВР | 5-11 | |||
к) Загальношкільна акція «Молодь проти нікотину, алкоголю, наркоманії» | 9.09 | соц..пед. | 5-9 | |||
л) Провести анкетування з питань здорового способу життя | прот.тиж. | Соц..пед | 5-11 | |||
м) Провести бесіди - десятихвилинки: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного»“ «Значення здоров’я для людини» «Духовність і здоров´я?» «Здоров'я — щастя; благо, дароване людині Богом.» | протягом тижня | кл.кер.
| 1-11 | |||
14. Тиждень з протидії булінгу (21.09-25.09) |
|
|
| |||
н) бесіда-зустріч " Якщо в тебе проблема – куди звернутися?" Виховна година «Булінг, або цькування виклики та протидія» | прот.тиж. 23.09 | соц.пед. класов., кл.кер. | 5-7 5-11 | |||
о) Провести науково-практичну конференцію " Причини та наслідки вживання наркотиків. Що таке залежність?" | прот.тиж. | Соц..пед | 6-9 | |||
п) Практичне заняття "Як надати першу допомогу потопаючому" | прот.тиж. | мед.сестра | 5-8 | |||
р) Мозковий штурм "Хвороби цивілізації " | 07.09. | вч.біології | 9 | |||
с) Практичне заняття " Особиста гігієна школяра " | 14.09 | учитель біології | 5-6 | |||
т) Відкриття першості школи з футболу | 14.09-18.09 | вч.фізкультури | 5-11 | |||
у) Футбольна вікторина | прот.тиж. | вч.фізкультури | 5-9 | |||
ф) Година психолога «Не спалюй своє майбутнє!» | 12.09 | Соц..пед | 8 | |||
х) Дерево роздумів «Чи модно бути здоровим?» | 14.09-15.09 | соц.пед. | 9-11 | |||
ц) Виступ агітбригади «Молодь обирає здоровий спосіб життя» | 15.09 | пед.орган.,учит біології | 9-10 | |||
ш) Виявлення психологічного мікроклімату в класах ,виявлення лідера,активу класу,ізольованих учнів та мікроклімату груп | 08.09 | Соц..пед | 8-9 | |||
щ) Усією сім’єю на старт | 14.09 | вч.фізкультури | 5-7 | |||
ю) Перегляд та обговорення відео сюжетів про шкідливі звички | 14.09 | пед.орган.,учитель інформатики | 5-6 | |||
15. Провести операції: "Сім'я" (інформація про багатодітні й неблагонадійні сім'ї); "Підліток" (інформація про учнів з девіантною поведінкою, ті що перебувають на внутрішкільному обліку, на обліку в КМСД); "Турбота" (інформація про учнів, що перебувають під опікою дітей-інвалідів, дітей, батьки яких є учасникамо АТО). | до 04.09
| Кл.кер,класов.соц.педагог
| 1-11 | |||
16. Тиждень безпеки руху дітей «Коли вирушаєш у путь - завжди обережним будь...» (14-18.09)
|
прот. тижня
-II-
прот. року
протягом тижня
до жов.
до 12.09
16.09
|
кл.кер.класов.
вч.інформатики бібліотекар
класоводи, кл.кер.
кл.кер.класов.
класоводи
кл.кер.
соц.пед.
|
1-11
5-11
8-9
1-9
1-11
1-4
5-11
2-11 | |||
к) Скласти графік чергування вчителів, старшокласників у мікрорайоні школи по контролю за дотриманням учнями ПДР л) Гра " Світлофор- мій товариш " є) Конкурс малюнку "Добрий друг наш світлофор " о) Спланувати й організувати роботу загону ЮІР п) Зустріч з інспектором ДАІ " Безпека на дорозі – безпека життя " с) Провести дидактичні ігри по вивченню ПДР т) Вивчення правил дорожнього руху( за окремим графіком) у) Провести вікторину "Азбука автомобільних доріг " ф) Дитяча розвага «Кольорові автомобілі.» я) Тестування " Основні правила безпеки руху пішоходів " ю) Провести Рейд «Увага! Діти на дорозі !» х) Викладка літератури «Щоб не трапилось лиха» ч)Тренінг «Транспорт і пішоходи»
| до 04.09
17.09 17.09 прот. року 17.09 прот. тижня -II- -II- 17.09 прот. тижня 18.09 до 17.09 прот. тижня
| Класов.,кл.кер
пед.орг. пед.орг. ЗВР Кл.кер. пед.орг. класоводи,кл. кер. пед.орг кл.кер. пед.-орг.
бібліотекар кл.кер.
| 1-11
5-6 1-4 5-7 1-4 5-9 7-8 3-4 5-8 8-9
5-11
| |||
17.Узяти участь у акції "Чистота й порядок" | 21-25.09 | пед.орган. | 5-10 | |||
18.Тиждень протипожежної безпеки " З вогнем не жартуй"(21-25.09) - конкурс малюнків, плакатів, стіннівок; - тематичні класні години: «Сірничок малий – біда велика», «Дуже серйозно про небезпечне»; «Вогонь – друг чи ворог?»; «Без вогню як без води - і ні туди і ні сюди»; - випуск буклетів «Обережно, вогонь!»; - створення електронних презентацій; - заходи проти тютюнопаління; -конкурс дитячих малюнків «Небезпечний вогник» |
23.09 протягом тижня до 23.09
23.09
до 24.09 |
ЗВР
кл.кер.
кл.кер., класовод, вч.предметники
пед.орг. |
8-7
1-11
3-4 7-8 1-11
5-6 | |||
з) Година спілкування " Щоб не трапилось біди "
к) Обговорення на батьківських зборах питань протипожежної безпеки та запобігання нещасним випадкам серед учнів.
л) Вікторина "Вивчіть правила пожежні ?"
м) "Ми тримаємо вогонь під контролем" (пізнавально-конкурсна програма)
н) Провести екскурсію до пожежної частини о) Конкурс загадок, прислів’їв, приказок на протипожежну тематику
п) Провести практичне заняття по відпрацюванню плану евакуації на випадок пожежі. |
23.09
до жовтня
21.09
22.09
24.09
|
пед.орг.кл.кер.
кл.кер., класовод.
пед.орг.
кл.кер.,класов. пед.-орг |
1-2
2-7
1-11
5-7
1-11
| |||
р) Виступ агітбригади ДЮП «Полум’я сердець» |
24.09 |
пед.орган.кл.кер. |
7 2-4 5-8 | |||
19. 27.09. Всесвітній День туризму. - Свято посвяти в туристів
- цільові екскурсії " Екологічні стежини рідного краю";
- вікторина "Люби і знай свій рідний край" |
28.09 |
кер.гуртка класов. кер.гуртка
вч.географ. |
7-9 1-4 5-6 8-9 | |||
20. Спланувати роботу й провести перше засідання юридичної вітальні "Якою має бути сучасна молодь?» (мозковий штурм) . | 29.09 | ЗВР | 8-9 | |||
21. 30.09. День бібліотек. - знайомство зі шкільною бібліотекою (1 кл) - Свято книги благодійна акція " Дружба з книгою –це свято " - огляд нових надходжень до шкільної бібліотеки. | 30.09 | класоводи бібліотекар -II- бібліотекар | 1 5-6 1-11 1-11 | |||
22. Виставка – конкурс виробів з природного матеріалу “Перлини прекрасного” День пам’яті жертв Бабиного Яру Виховний захід «Трагедія Бабиного Яру» | 26.09
29.09 | пед..орг.
учит.історії
| 1-11
10 | |||
|
Жовтень
Тематичний період
«Вмійте природу любити»
Жити щасливо і жити у злагоді із природою
Одне і те ж.
Л. Сенека
Мета: формування особистості з планетарним загальнолюдським підходом до вирішення земних соціально-економічних та екологічних проблем, розвиток екологічного мислення, здатності сприймати, відчувати, правильно розуміти і оцінювати навколишнє природне середовище.
Завдання:
- Сприяти пізнанню вихованцями навколишнього середовища, розвивати екологічне мислення.
- Формувати риси турботливого мешканця планети - Земля, кращих моральних рис: доброти, чуйності, співпереживання
- Забезпечення умов щодо розуміння вихованцями сучасних проблем навколишнього середовища і усвідомлення їхньої актуальності для всього людства, своєї країни, рідного краю.
- Забезпечення виховання в учнів кращих рис загальнолюдської національної культури, розуміння багатогранної цінності природи, оволодіння науковими знаннями про взаємозв'язок у системі людина - природа.
- Формування високої екологічної культури вихованців.
- Ознайомлювати учнів з географічним, економічним, екологічним становищем в регіонах нашої області.
- Розвивати в учнів здатність аналізувати свої вчинки та вчинки інших людей відносно до флори та фауни рідного краю.
- Виховувати почуття прекрасного в спілкуванні з природою.
Жовтень
Тематичний період
«Вмійте природу любити»
01.10 - Міжнародний день людей похилого віку
01.10 - Міжнародний день музики
04.10 – Всесвітній день тварин
04.10 - День працівників освіти
13.10 - День художника
14.10- День Українського козацтва і День захисника України
24.10 - Міжнародний день ООН
Заходи | Термін | Відповідальний | Клас | |||
1.Підготовка та проведення заходів до Дня працівника освіти:
- конкурс стінівок «Ми вчителів свої вітаєм»; «Учитель – мій наставник у житті»;
- концертна програма «Плекає педагог майбутність долі…» | 29.09-01-10 | пед.орг., ЗВР | 1-11 | |||
2. 01.10-Міжнародний день людей похилого віку: -виставка стіннівок та учнівських малюнків до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерану; - бесіди на тему: « Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі.», «Мудрі і багаті літами»; - бібліотечний урок до Дня людей похилого віку «Поспішайте робити добро» 3. 02.10- Міжнародний день музики 4. 04.10 – Всесвітній день тварин | 1.10
02.10
| пед.орг кл.кер,класов
Учитель музики | 5-11
1-11 | |||
5. Провести цикл екологічних бесід конференцій, диспутів, зустрічей за круглим столом, рольових і сюжетних ігор на тему : - «Світ у краплині...» - «Ліс – важливий елемент біосфери» - «Збережемо природу рідного краю» - «Допоможемо природі» - «Перепустка в природу» -«Я частиночка природи» -« Земля не належить нам, це ми належимо Землі» -«Екологічна юстиція» -« Лише зрозумівши природу, людина зрозуміє себе» | прот.місяця | класов.кл.кер. | 1-11 | |||
6. Еколого – натуралістичні походи в ліс «Дивосвіт Слобожанщини» | протягом місяця | кл.кер.класов. | 1-9 | |||
7. Оформити книжкову викладку "Екологічне навчання й виховання" | До1.10 | бібліотекар |
| |||
8. Організувати виставку - вернісаж дитячих малюнків " Людина і природа " | 05.10 | пед.орг.,учит.образ мис-ва | 1-4 | |||
9. Конкурс читців "Бережи, люби і знай!" | 07.10 | пед.орг. | 5-11 | |||
10.14.10- День Українського козацтва і День захисника України: - провести виховні години: - «Покрова на Хортиці» «Слава тобі, козаче»; - Слава не вмре, не загине - Оживає дух Запорозької Січі; - «Ми пісень гучних співаємо про козацьку славу» | 12-13.10 |
кл.кер., класоводи пед.орган.
|
5-11 1-4 8кл.
| |||
11. Провести операції «Листя», «Сміття»
| протягом місяч. | пед.орг.кл.кер. | 5-11 | |||
12. Провести заходи: " Конкурс графіті «Сміття – це ресурс, що лежить не на своєму місці» Вікторина „Чи знаєш ти свою Країну?” Розважально –туристична гра «Зооквест» Конкурс екологічних попереджувальних і заборонних знаків
| протягом місяця | кл. керівники, класоводи | 1-11 | |||
13. 9 жовтня - день художника. Виставка дитячих малюнків «Чарівні фарби»
| 09.10 | педагог-організатор | 7-8 | |||
14. Конкурс на краще оформлення та озеленення класних кімнат «Креатив».
| 12.10 | ЗВР | 1-11 | |||
15. Провести свята: - Свято Осені - Свято Врожаю
|
15.10 16.10 | пед.орг. |
5-6 3-4 8-11 | |||
16. Організувати виступи екологічної агітбригади «Слава природі!" | 15.10 | пед.орг. | 8-9 | |||
17. Організувати фотовиставку "Дивує пейзажами Великописарівщина" | 16.10 | вч.географ | 8-9 | |||
18. Провести пропаганду правил поведінки в природі. Початок акцій:
«Допоможемо птахам взимку». | протягом місяця | вч.біології, кл.кер.класов. | 1-11 | |||
19. Пізнавальна пауза „Дива природи” | 19-21.10 | Кл.кер. | 1-4 | |||
20. Звіт за сезонними спостереженнями в житті рослин та тварин | прот.місяц. | вч. біології | 5-8 | |||
21. Бібліотечна година " Треба горнутися нам до землі: на ній ми не перші, і щоб не останні " | 21.10 | бібліотекар | 8-9 | |||
22. Екологічний театр «Природа наш дім» | 20-21.10 | вч.укр.мови та літ. | 6-7 | |||
23. Осінній бал для старшокласників «Осіння симфонія». Святкова дискотека. | 23.10 | пед.орг. | 5-11 | |||
24. Проведення разом із кл.керівниками аналізу зайнятості учнів у позаурочний час (участь у роботі гуртків ,клубів,секцій) | до 01.10 | Соц..пед кл.кер.класов. | 1-11 | |||
25. Розробити план роботи з учнями на осінні канікули. | 19.10 | ЗВР |
| |||
26. 26.10.Міжнародний день шкільних бібліотек | 26.10 | ЗВР, бібліотекар | 1-11 | |||
27. Провести анкетування учнів "Моє ставлення до природи" | протягом, тижня біології | вч. біології | 8-9 | |||
28. Організувати турнір художників " Шануймо природу усюди і завжди " | 12.10 | вч. обр. мист. | 5-8 | |||
29. Зустріч з представником Гетьманського парку "Підвищення екологічного статусу Великописарівщини»" | 19.10 | ЗВР | 9-10 | |||
30. Екологічні ігри: - конкурс «Знати, любити, щоб зберегти» ; - екологічний аукціон - вікторина «Захист учнів у надзвичайних ситуаціях» |
до 06.10 07.10 09.10 |
вч. географії |
5-10 7-8 | |||
31. Акція "Бережи ліс "(зустріч зі спеціалістами природоохоронної служби) Екологічний всеобуч (виступ агітбригади) | протягом місяця | ЗВР пед..орг. | 9-10 7-8
| |||
32. Акція «Вирости матусі квітку» | прот.місяця | класоводи | 8-10 | |||
33 . Провести усні журнали за темами: “«Тварини — не іграшки» ”, ”Свято квітів,”Свято врожаю ”, ” Вода – безцінне багатство,бережіть її ”; 34.Екологічний десант «Нагодуй птахів» | прот.міс. протягом місяця | кл.кер. класов., кл.кер. | 5-9 2-7 кл. | |||
|
Листопад
Тематичний період «Я і закон»
«Не меркнуть зорі.
Йдуть у небуття
Бо мають право вік світити Я ж маю право на життя
Я гідно мушу жити»
Мета: формування громадської та правової свідомості, системи правових уявлень, вироблення навичок і потреб активної правомірної поведінки: виховання поваги до закону, до норм колективного життя.
Завдання:
- Забезпечення високого рівня правової свідомості та правової культури, створення надійного правового поля.
- Забезпечення визначення особистістю в реальному житті прав людини.
- Розвиток комунікативних якостей, здатності розв'язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів.
- Розвиток критичною мислення, вміння відстоювати свою особисту позицію, знаходити нові ідеї та критично аналізувати проблеми, брати участь у дебатах, переосмислювати дії та аргументи, передбачати можливості, наслідки дій та вчинків.
- Розвиток вмінь визначати форми та способи своєї участі у суспільному житті, захищати та підтримувати закони, права і свободи людини.
- Розвивати в дітей навички безпечної поведінки в суспільстві.
- Виховувати практицизм і діловитість, розважливість, винахідливість, здатність до самодисципліни і самоорганізації.
- Сприяти формуванню в дітей здатності до самопожертви, при необхідності врятувати інших людей.
- Виховувати особистість із високим рівнем духовності, загальної культури, інтелектуального і творчою розвитку, чітко вираженої активної і громадської позиції.
Листопад
Тематичний період «Я і закон»
09.11 – День української писемності та мови
16.11 – Міжнародний день толерантності
21.11 – День Гідності та Свободи
27.11 – День пам′яті жертв голодомору та політичних репресій
Заходи | Термін | Відповідальні | Клас | |||
9.11. День української писемності та мови. День Нестора Літописця. 1. Відзначення дня української писемності та мови ( за окремим планом). - Круглий стіл «Українська молодь спілкується українською» - Проведення конкурсу на кращого знавця з українського правопису «Майстер української орфографії» -
| 09.11 | вч. укр.мов. | 5-11 | |||
2. Проаналізувати стан правопорушень у класах, у школі результати повідомити на засіданні школи. | до 01.11 | Соц..пед. кл.кер. | 5-11 | |||
3. Круглий стіл з працівниками правоохоронних органів “ Право, обов’язок, свобода та відповідальність ” (до дня прав людини )
| Протягом місяця |
|
| |||
4. Операція „Підліток”.Виявити учнів,які вживають алкоголь,наркотики,схильних до токсикоманії. Списки учнів надати голові наркопосту. | до 01.11 | кл.кер., соц.пед. | 7-11 | |||
5. Рейд-перевірка умов проживання учнів, схильних до правопорушень.Відвідати вдома неблагонадійні сім"ї ,сім’ї дітей з девіантною поведінкою. Скласти акти обстежень житлово-побутових умов сімей. Результати обстежень використовувати в індивідуальній роботі з учнями. | протягом місяч. | кл.кер.класов., соц.пед. | 1-11 | |||
6. Вивчити міжособистісні відношення серед учнів класу з метою корекції негативної поведінки. | протягом року | кл.кер.класов. | 1-11 | |||
7. Операція "Урок" | протягом місяч. | учн.самовряд. | 5-11 | |||
8. Засідання юридичної вітальні за темою : «Демократичні принципи та цінності» (круглий стіл) | 04.11 | уч. правознавства | 10-11 | |||
9. Консультація «Твоя правова культура». | 06.11 | Соц..пед., ЗВР |
| |||
10. Провести Дні родинної науки. Бесіди з батьками учнів схильних до правопорушень. «Діти та їхні права», «Небезпеки в інтернеті» Зустрічі з батьками неблагополучних сімей. «Попередження насильства в сім’ї» | протягом місяч | кл.кер.класов. прак.псих. |
| |||
11. Провести класні години у формі бесід,усних журналів,ділових ігор,конференцій,"круглих столів" ,правознавчих калейдоскопів на морально-правову тематику: Гра «Правовий букварик»(1 кл.)," Я – маленький громадянин» (2,3кл.), «Всі народи України живуть в злагоді та мирі « (4 кл.), « Вивчаємо свої права та обов’язки» (5-6кл.), "Запобігання торгівлі людьми" (9-11 кл.), Бесіда «Українська державність» (8 кл.), " Щоб вміти себе захистити, треба знати свої права", «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» (9 кл.), Дискусія «Як ви розумієте і співвідносите поняття «свобода» і «відповідальність»?» (10 кл.), Година спілкування спрямовані на попередження торгівлі людьми: «Зупинка під назвою життя» (11 кл.) | протягом місяч. | кл.кер. | 1-11 | |||
12. У шкільній бібліотеці оформити книжкову викладку «Мої права і обов’язки» - ,,Операція «Перерва» “
| до 01.11 протягом місяця | Бібліотекар
пед.орг. |
| |||
13. Тиждень правознавства ,, Права свої знай, про обов'язки пам'ятай ”.( 09-13.11) а) Оформлення класами стіннівок буклетів «Права молоді у сучасному світі»; б) Бесіди з прав людини: - "Особливості відповідальності неповнолітніх"; "Знавці права" в) Конкурс «Правовий лабіринт» г) Інтелектуальна гра «Брейн – ринг» на правову тематику д) Правовий порадник «Знай свої права, дитино»
|
до 09.11 прот.тижня прот.тижня 09.11 прот.тижня 09.11 10.11
прот.тижня прот.тижня
|
кл.кер., класов. -11- вч.правозн. -II- -II- вч.правоз. класоводи
ЗВР, вч.правоз.
соц.пед. класоводи
|
5-11 5-11
9-10 8-9 8-10 10-11 9-10 10-11 1-11
| |||
14. Провести заходи до Міжнародного дня толерантності- конкурс малюнків «Толерантний світ»; - класні години: «Ти і я - ми обоє різні, ти і я - ми обоє класні», «Толерантність - шлях до миру», "ДО СЕРЦЯ ЙДЕ ЛИШ ТЕ, ЩО ЙДЕ ВІД СЕРЦЯ" - психологічне опитування «Наскільки я толерантна людина» | 16.11 | кл.кер., класов., соц.пед. | 8-9 | |||
15. Учнівська конференція “Проектуємо своє майбутнє ” | 16-18.11 | соц.пед | 5-11 | |||
16. Провести тренінгові модулі: 1. Людина і закон. 2. Як уникнути кримінальної ситуації. 3. Права і свобода людини і громадянина. 4. Що таке толерантність та ксенофобія. 5. Вчимося бути толерантними (тренінг). 6. Розпізнай добро і зло. 7. Мій світ без насильства. | протягом місяця | соц.педагог | 5-11 | |||
17. Година спілкування «Профілактика явища булінгу в учнівському середовищі» | протягом місяця | ЗВР пед..орг.соц.пед | 8-11 | |||
18. До дня боротьби з тютюнопалінням 21.11.: - оформити книжкову викладку «Молодь за здоровий спосіб життя»; - провести акцію "Життя без паління"; - організувати виставку плакатів «Не згубіть свого майбутнього»; - диспут "За хмарою тютюнового диму" ;
| 20.11 | кл.кер., класов | 5-11 | |||
19. 21.11 - День Гідності та Свободи - організувати конкурс малюнку «Україна-минуле-сучасне-майбутнє - організувати перегляд відеофільмів : «Герої Майдану», «Хронологія подій 18-19 лютого. Майдан 2014», «Хоробрі серця»; - зустріч з воїнами АТО; - провести виховну годину «Україна – це територія гідності і свободи.
|
20.11 | кл.кер., класов | 1-11 | |||
20. 28.11 – День пам′яті жертв голодомору та політичних репресій - Участь в акції «Запали свічку»; - Урок- реквієм «Не стече сльозою горе людське». - організуватитематичну виставку літератури у бібіліотеці «Україна пам’ятає!- Голодомор 1932-1933рр»;
| 26.11 | ЗВР кл.кер., вчителі історії, педагог-організатор | 1-11 | |||
21. Тиждень профілактики шкідливих звичок „Життя – це мить, зумій його прожити” (23-27.11) а) тренінг для школярів середнього віку „Сила звички” б) бесіда для старшокласників: „Спокус безліч, а здоров’я одне” в) зустріч з лікарем-наркологом " Здоров’я у твоїх руках" г) випуск валеолистівок " Не піддаватися шкідливій звичці! д) Веселі старти «Сильні й спритні» о) спортивні змагання з баскетболу к) засідання круглого столу: «Заради здоров’я молоді» л)Анкетування «Визначення рівня схильності учнів до вживання тютюну чи алкоголю» м) тренінг «Якщо хочеш жити, то кидай палити!!!!!» |
23.11 24.11 24.11 до 23.11 прот..тижня -11-
26.11 27.11 |
ЗВР вч.біології ЗВР пед.організатор вч. фізкульт. вч. фізкульт. соціальний педагог |
7-8 8-10 8-11 3-4 6-8 9-11 7-9 8-11 6-7
| |||
22. Проведення педагогічного консиліуму з питань: "Комп’ютер і діти. Комп’ютер і людина»
Підготовка до святкування 76-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
| 30.11 | .,учителі фізики, інформатики |
9-10 | |||
23. Проведення засідання ради профілактики правопорушень серед учнів школи ( з питань пропуску занять без поважних причин) | 24.11 | ЗВР |
| |||
24. Перевірити знання школярами Правил для учнів. | прот.міс. | кл.кер.класоводи | 1-11 | |||
25. Провести операції "Урок","Підліток", "Як живеш, підручнику?", огляд "Відкритий щоденник" | прот.міс.І- | кл.кер.класоводи | 1-11 | |||
26. Провести уроки доброти , ввічливості, милосердя | прот. міс | кл.кер.класоводи | 1-11 | |||
27. Батьківський всеобуч «Як запобігти брехні. Пам’ятка для батьків» | 27.11 | соц.педагог |
| |||
28.Провести рейди у сім'ї учнів з метою покращення стану відвідування школи. | прот. тиж. | кл. кер.,класов. | 5-11 | |||
29. Семінар-тренінг для батьків. «Спілкування в конфліктній ситуації» | прот. міс. | Соц..пед | 7-8 | |||
30. Вивчення стану навчально-виховної роботи, дисципліни в класі | прот. міс. | ЗВР |
| |||
31. Тренінг. Наука й практика "Я навчу тебе не битися. Формування ненасильницької моделі поведінки учня" | 26.11 | ЗВР, практ.психолог | кл.керівн. | |||
32. Брейн – ринг «Правознавець» | 13.11 | вч.правоз. | 8-11 | |||
33.Обмін думками «Треба – хочу - не можна», «Діти: жити чи палити?» | 27.11 | Соц..пед. | 8-9 | |||
Грудень
Тематичний період
«І тільки тим історія належить,
хто за неї бореться й живе»
«Патріотизм – серцевина людини, основа її активної позиції»
(В.О. Сухомлинський)
Мета: формування свідомого громадянина, патріота, професіонала, конкурентно-спроможної особистості з постійною потребою самореалізації та самовдосконалення,, почуттям відповідальності за долю України, її народу і всього людства.
Основні напрями
патріотичного виховання
Грудень
Тематичний період
«І тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе»
01.12 – Всесвітній день толерарантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ\ СНІДом
03.12 Всесвітній День інвалідів
06.12 – День Збройних Сил України
10.12 – Міжнародний день прав людини
Заходи | Термін виконання | Відповідальний | Клас | |||
1. 1.12 Всесвітній День толерарантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ\ СНІДом: - Проведення акції «Червона стрічка» - засідання школи майбутніх жінок та чоловіків “ «Не дай СНІДу шанс»” - розповсюдження інформаційних буклетів: «Зупинимо СНІД разом» - провести єдину виховну годину: «Скажемо СНІДу – ні!»
- оформити в шкільній бібліотеці викладку книг " «Знати, що таке ВІЛ та СНІД необхідно кожному з нас»", створення спеціалізованої відеотеки зі згаданої проблеми - тестування "Що ми знаємо про ВІЛ - інфекцію" - дошка думок "Щоб бути здоровим треба…" | 01.12 |
ЗВР
вч. біолог. кл. кер. бібліотекар
соц.педагог
|
5-11 10-11
5-11 4-7 5-11
8-9 | |||
- викладка літератури «Серце на добро відгукнеться»; - акція " Милосердя" ( привітання дітей інвалідів) ; - провести години спілкування «Толерантність – мірило вихованості», Виховна година « Доброта і милосердя у твоєму житті», "Подай руку допомоги". | 03.12
| кл.кер.класов. соц.пед.
| 1-11
| |||
3. Декадник військово-патріотичного виховання ( 01.12-04.12) 6.12 - День Збройних сил України а) провести зустріч хлопців 10-11 кл.з працівником військового комісаріату "Сучасний стан Збройних Сил України ";
|
04.12 |
викл."3ахисту Вітч." |
10-11 | |||
б) Літературний вечір «Шануй батька й неньку – буде тобі скрізь гладенько» в) товариська зустріч з прикордонниками (волейбол); г) Музичний вернісаж «Наші пісні тобі Україно»; ж) урок мужності «Славімо рідний край!»; є) спортивні змагання юнаків 10-11 класів за програмою «Захисту Вітчизни» та фізичної культури «Нумо, хлопці»; к) організувати виставку літератури у бібліотеці на військово-патріотичну тематику «Я – майбутній захисник Вітчизни»; м) Виставка дитячого малюнка «Рідний край в моїй душі»; н) Випуск стіннівки «Традиції українського народу». |
прот.тиж 04.12.
04.12 прот.тижня
03.-04.12
прот.тижня прот. тижня |
учителі-словесники учит «Захисту Вітчизни» педагог-організатор кл.кер., класоводи, вч.фізкульт.
бібліотекар
пед.орг. пед..орг. |
9-11 10-11 5-11 1-11 10-11
1-11
2-4 9-11 | |||
4.Провести класні,виховні години,бесіди за темами: «Моя рідна Україна»«Славетні українці», «Пам'ятаймо героїв», «Традиції мого народу»,«Україна від козацьких часів до сьогодення», «Україна – європейська держава.
Волонтерська акція «Повертайся живим»
Флеш - моб "Ми - українці! І пишаємось тим!"
| протягом міс.
04.12 прот. міс. | кл.кер., класоводи
пед.орг.
пед.орг. | 1-11
5-11 | |||
- Ділова гра «Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай”» - Підготовка матеріалів до створення пам’ятки для учнів і батьків « Стоп – насильство»; - тематичної виставки «Знай та поважай свої права»; - провести виховні години : « Що треба знати про право і закон ? », «Сторінками Загальної декларації прав людини», «Права людини»; - диспут «Я і мої права», Диспут «Торгівля людьми. Чи є це злочином проти людства?»; - Анкетування «Чи існують права без обов´язків»; - Перегляд відео презентації «Я і мої права» ;
|
10.12 До 10.12
09-10.12 09.12
08.12
08.12 08.12 |
уч.правозн соц.пед. уч.правозн. Пед..орг Кл.кер.
учит.правозн.
соц..пед учит.інформ. |
10-11 7-8 5-11
1-11
5-6
7-9 10 | |||
6. Тиждень історії «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?». (14.12-18.12) а) гра «Найрозумніший знавець історії» б) інтелектуально – розважальна гра „Історичний марафон” ; в) конкурс дитячого малюнку «Минуле людства очима дітей»; г) Виставка історичних газет. |
15.12 15.12 прот. тиж. прот.тижня |
вч.історії вч. історії вч.історії вч.історії |
5-8 5-9 7-9 10 | |||
| ||||||
д) Гра-бесіда «Україна – єдина країна» з) Конкурс дитячих робіт «Оберіг для воїна» к) проведення циклу екскурсій до музею І.М.Середи: - " Його ім’я носить наша школа" - " Наш край у роки Великої Вітчизняної війни" - " Наші земляки-Герої Радянського Союзу" л ) Вивчаємо українські календарні традиції, обряди, звичаї, пісні о) Інтелектуальна гра-подорож «Просторами рідного краю» м) Вікторина «Давня Греція» н ) турнір «Сторінками історії»
| прот. тижня
протягом тижня
17.12 17.12
18.12
18.12
| вч.істор., класов., кл.кер. пед.орг.
учит.укр.мови і літ. вч. історії
| 5-11 7-8
5-11
5-11 9-10
7-8
10-11 |
7. Андріївські вечорниці "Вечорниці на Андрія". | 11.12 | вч.укр.мови і л-ри, пед..орг | 9-11 |
8. Тиждень народознавства(21-24.12) а) провести виховні та класні години за темами: " "Україна - єдина, сильна, вільна", «Поговоримо про слово», "До свого роду - хоч через воду";б) брейн-ринг «Обрядовість українців»; в) літературно-музична композиція "Ой Калита, Калита, із чого ти вилита?" г) книжкова виставка «Різдвяні свята на Україні» д) проведення свята «Скарби Святого Миколая»; е) конкурс « Народні звичаї»; ж) Конкурс «Напиши листа Святому Миколаю»; |
протягом тижня
21.12 18.12 прот. тиж. 18.12
прот.тиж. |
кл.кер.класов.
пед.-орг. класов. бібліотекар кл.кер., класоводи вч.музики пед.орг. |
1-7
5-6 2-4 1-11 1-11 5-8 1-11 |
9. Тренінг "Український патріотизм як стан душі українця" | 22.12 | соц.пед. | 8-9 |
10. Районні предметні олімпіади "Відкрий у собі талант" | прот. місяця | ЗНВР | 7-11 |
11. Проєкт «Їх іменами названі вулиці» | протягом місяця | вч.історії, пед.орг. | 5-11 |
12. Виставка-конкурс новорічних композицій "Замість ялинки - зимовий букет" | 23.12 | пед.орг. | 1-11 |
13. Провести батьківські збори по класах "Як ми жили та навчались протягом І семестру" | 21-24.12 | кл.кер.класов. | 1-11 |
14. Акція "Діти, допоможіть дітям" ( виготовлення сувенірів,подарунків дітям-сиротам ) | 15-24.12 | пед.орг. | 1-11 |
15. Вивчення думки учнів за допомогою анкетування з питання: "Зимові канікули. Що ти пропонуєш?" | 21-24.12 | Соц..пед. | 5-11 |
16. Проведення новорічних свят «Одного разу під Новий рік» (1-4 кл.).
: - новорічні ранки « Йде навшпиньки зима чарівниця" - новорічний карнавал - новорічний конкурс-презентація на кращого Дід Мороза та Снігуроньку | 21-24.12 | ЗВР пед.орг.,кл.кер. класов. | 1-4 |
17. Розважальна конкурсна програма «Чудеса новорічної ночі» (5-7 кл.) | 21-24.12 | ЗВР пед.орг.,кл.кер | 5-7 |
Новорічний вечір «Новорічний серпантин» (8-11 кл.)
| 21-24.12 | ЗВР пед.орг.,кл.кер | 8-11 |
18. Фабрика Дід Мороза та Снігуроньки (виготовлення ялинкових прикрас) | прот.міс. | -II- | 1-8 |
19. Розробка плану заходів на зимові канікули | до 15.12 | ЗВР |
|
20. Випуск новорічних газет
| 21-24.12 | Пед..орг. | 5-11 |
21. Проведення інструктажу з правил протипожежної безпеки під час проведення новорічних свят, видання відповідного наказу. | до 18.12. | кл.кер., класов., ЗВР |
|
22. Організація роботи ради з профілактики правопорушень ( зайнятість учнів "проблемного"контингенту під час зимових канікул) | до 18.12 | соц.пед. |
|
23.Відверта розмова "Моя Україна - вільна держава, з нею пов’язую долю свою" | 18.12 | вч.історії | 8-10 |
24. Презентація "Презентуємо учнівське самоврядування" | 16.12 | Пед..орг. | 8-11 |
25. Колективно ігрове спілкування"Політична культура:якою вона повинна бути?" | 18.12 | вч.правоз. | 8-9 |
26. Операція "Сюрприз - сніжинка" (виготовлення новорічних поздоровлень) | 21-24.12 | пед.орг. | 1-11 |
27.Вечір козацьких традицій "Калита, калита,ти рум’яна й смачна" | 18.12 | пед.орган. | 8-11 |
28.Акція «Мі співпрацюємо з територіальною громадою села» | 21.12 | ЗВР | 9-11 |
29. Виставка малюнків «Зима-чарівниця» | 10.12 | пед.орган. | 2-4 |
Січень
Тематичний період
«Ми − честь і гордість школи»
Дерево міцне корінням, а людина — знаннями.
Народна мудрість
Мета: виховання свідомого ставлення до навчання, розвиток пізнавальної активності й культури розумової праці, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями.
Завдання:
- Створити умови для розвитку творчих здібностей учнів.
- Допомогти кожній дитині знайти місце в шкільному колективі.
- Формування творчої працелюбної особистості.
- Забезпечення реалізації кожною особистістю її нахилів і здібностей.
- Розвиток творчого потенціалу кожної дитини старанності, посидючості.
- Сприяння розвиткові та вдосконаленню власного «Я» кожного учня.
Січень
Тематичний період
«Ми − честь і гордість школи»
- – Новий рік
07.01 – Різдво Христове
19.01 – Водохреща
22.01 – День Соборності України
29.01 – День пам′яті Крут
Заходи | Термін виконання | Відповідальні | Клас |
1. Проведення творчого навчання учнівського штабу самоврядування. | 16.01 | ЗВР, пед.орг. |
|
2. Звіт класів про проведену роботу протягом І семестру. | до 11.01 |
| 5-11 |
3.Провести виховні заходи на тему: - "Різдвяні свята" - "Свято Водохрещення" - "День Соборності України" | прот. Міс
22.01
20.01. | кл.кер.класов.
кл.кер.класов. | 1-11 |
4.Індивідуальні бесіди з профілактики правопорушень серед учнів з девіантною поведінкою | прот. міс. | кл.кер.класов. соц.пед. | 1-11 |
5. Участь в обласних олімпіадах | прот. міс. | ЗНВР. | 7-11 |
6. Акція "Допоможемо зимуючим птахам" | прот.місяця | пед.орг. | 5-8 |
7. Аналіз залучення учнів до роботи гуртків,секцій. | до 15.01 | ЗВР |
|
8. Провести експрес-огляд літератури з проблем виховання. | 14.01 | Бібліотекар,ЗВР |
|
9. Організація і презентація тематичної виставки літератури у шкільній бібліотеці «Вибір професії. Ким стати?» | Прот.міс. | бібліотекар |
|
10. Засідання юридичної вітальні "Правила і закони у твоєму житті" | 20.01 | Вч.історії | 9-11 |
11. Провести тестування учнів "Чи схильний ти до куріння?" | прот. міс. | Соц..пед | 8-11 |
12. Виховна година «Доброта без розуму порожня» | 15.01 | ЗВР | 8-9 |
13. Тиждень розумового виховання (18.01.-22.01) а) інтелектуальні ігри: - "Що? Де? Коли?" - "Ласкаво просимо до інтелектуалії" - "Шкільний Олімп" - "Мандри за знаннями" - "Інтелектуальний гра «Шанс»"
| прот.тижня
| учителі-предметники, кл.керівн., класов.
| 5-11
9-11
3-4 |
14. Гра-подорож по країні Знань | 20.01 | пед.організатор | 1-3 |
15. Година спілкування "Чи знаєте ви свої здібності ?" | прот.міс. | кл.керівн. | 5-9 |
16. Конкурс "Учень року"
| січень | ЗНВР | 8-11 |
17. Тиждень психології « Кожна людина – Всесвіт» (23.01-27.01) Виставка газет « Психологія – дивовижна наука»,«Галактика під назвою «Психологія» 1. Тренінг для вчителів на тему «Самовдосконалення»; 2. Акція: «Мудрі повчання »; 3. Розвивальне заняття «Світ емоцій»; 4. Гра «Мій настрій»; 5. Опитування « Якби я був директором…»; 6. Виставка малюнків «Позитив»; 7. Заняття з елементами тренінгу: «Умій дружити» 8. Акції: - Лист психологу; - Дерево бажань. 9. Година спілкування для старшокласників «Від кохання до сім’ї» |
Прот.тижня | Соц..пед |
1-11
вчителі 5-11 1-2 3-4 5-9 5-6 7 5-11
9-11 |
18. 29.01 День пам'яті Крут Виховна година « Вічна слава і пам`ять Героям Крут», « Крути – наша пам’ять, наша біль»
| 29.01 | кл.кер, класоводи
| 1-11 |
19. Конкурс книголюбів «Книга – наш друг і порадник» Година спілкування « Пізнання починається із книги» | 28.01 | бібліотекар | 5-7 7-8 |
Лютий
Тематичний період
«Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!»
Секрет успішного виховання полягає у тому,
щоб дитина пізнавала життя, навколишній світ
спочатку серцем, а вже потім розумом…
Мета: Створення цілісної системи художньо-естетичного виховання учнів, прищеплення любові до мистецтва та розвиток художнього смаку вихованців з постійною потребою вносити в оточуючий світ прекрасне.
Завдання:
- Створення виховного середовища, яке сприятиме розвитку індивідуальних здібностей і талантів учнівської молоді та їх реалізації.
- Забезпечення права вибору занять широкого діапазону творчої діяльності.
- Естетизація виховуючого середовища, що забезпечує розвиток благородних почуттів, стосунків і поведінки особистості.
- Сприяння інтелектуальному розвитку учнів, оволодінню цінностями і знаннями в галузі світового, вітчизняного мистецтва, усної народної творчості.
- Залучення учнів до предметних олімпіад, творчих змагань і конкурсів.
- Допомога особистості у розвитку індивідуальних сил і можливостей піднятися до вершин світової культури і самої себе.
Лютий
Тематичний період
«Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!»
14.02 – День Святого Валентина
15.02 – Трьох Святих
18-20.02 – День героїв небесної сотні
21.02- Міжнародний день рідної мови
26.02 – День Кримського спротиву
Заходи | Термін виконання | Відповідальний | Клас |
1. Тиждень образотворчого мистецтва та музики (01.02-08=05.02) а) виставка робіт студії образотворчого мистецтва «"Скрипічний ключ у кольорі" провести виховні години: - "Як поводитись у гостях"; - «П’ять хвилин з мистецтвом» ; - «Любов до ближнього - джерело величі людини»; - «Пісня - у слові, слово - у пісні »; - «Наш край у творах мистецтва» ; - «Я творча особистість» ; - «Мовлення і етика» - «Красива людина? Яка вона?» б) Загальношкільне свято "Парад талантів" в) Анкетування: «Я і колектив мого класу», «Чому я такий?» г) Викладка літератури «Залучаємось до прекрасного» . |
01-05.02 прот. тижня
-II-
|
уч.образ.мист. кл.керів.,класов.
пед-орг. Практ.психол. бібліотекар |
2-4 1-11
7-8 9-11 5-6 5-11 5-7 1-11 |
2. 14.02 - День Святого Валентина : - поштова скринька для закоханих; - конкурсно-розважальна програма «Цей прекрасний дар кохання» - конкурс газет-вітань " Серця двох" - літературно-музична вітальня " Так ніхто не кохав " - конкурс Валентинок на краще привітання із Днем закоханих; - година спілкування " Екскурс в історію свята "
Рейд «Відкритий портфель».
Рейд «Запізнення на уроки».
3. Конкурс « Ми дивимось та малюємо мультфільм |
12.02
11.02 протягом місяця
прот.місяця |
пед.орг. кл.керівники, пед.орг. пед.орг. кл.керівники пед.орг. кл. кер. -II- адміністрація, клас. Кер., класоводи
пед.орг. |
5-11 9-11 5-11 8-9 1-4 7-6 8 8-11 1-11
1-4 |
| 18-20.02 | кл.кер.,клас.,
| 1-11 | |
5. 15-19.02 – тиждень рідної мови : - єдиний тематичний урок рідної мови «Буду я навчатись мови золотої»; - вікторина «Мови нашої слова, наче музика жива»; - Виставка тематичних шкільних газет і плакатів «З народної криниці»; - викладка літератури «Єдина із тисяч»; - експрес-повідомлення «Мово моя колискова, ти у серці моєму живеш»; - конкурси читців-декламаторів „Мова рідна, слово рідне” - Тематичне повідомлення для учнів початкових класів «Казка про всемогутню Кому»; - урок-конкурс знавців української мови «Я люблю Україну»; - літературні ігри |
19.02 18.02 15-19.02 15-19.02 18.02 19.02 18.02 19.02 Прот.тижня |
вч.укр.мови і л-ри -II- |
1-11 5-6 5- 11 7 5-11 2-4 5-7
8 6 | |
6. 15.02 - Покладання квітів до пам’ятника воїнам Афганістану «Вибух пам'яті»; - єдина виховна година «Афганістан болить в моїй душі…»; - круглий стіл «Афганістан – незаживающая рана» («Зустріч поколінь»); - оформити тематичну виставку «У полум’ї війни».
|
15.02 15.02 15.02 15.02 |
пед..орг. кл.кер.,клас., вчителі історії бібліотекар |
8-9 1-11 10-11 5-11 | |
7. Звітування класних керівників про роботу з учнями,схильними до правопорушень дітьми-сиротами,напівсиротами,дітьми з багатолітніх сімей. | 11.02 | ЗВР Соц..пед |
|
8. Організація роботи консультаційного пункту для батьків,які мають труднощі у сімейному вихованні. | Протягом місяця | Соц..пед |
|
9. Провести засідання школи майбутніх жінок та чоловіків. « Проблеми дитячої токсикоманії,наркоманії…реалії та перспективи « (зустріч з лікарем-наркологом) | 18.02 | ЗВР | 10-11 |
10.Диспут « Толерантність – вища цінність людини» | 19.02 | пед..орг., практ. Псих. | 8-11 |
11. Відверта розмова про ввічливі слова та вчинки
« | протягом тижня | Класні керівники, класоводи | 1-11 |
12. Конкурс умільців «Серйозне захоплення» | 25.02 | вч.труд.навч. | 5-11 |
13« Пісня буде поміж нас» | 26.02 | вч.музики | 6 |
14. Виховний захід «Пісня українська – дивовижний скарб» | 22.02 | вч. музики | 5-8 |
15. Рейд-перевірка «Зовнішній вигляд» | прот.міс. | адміністрація | 5-11 |
16. Конкурс малюнку «Ми малюємо весну!» | 19.02 | класов., пед..орг. | 1-4 |
17. Організувати та провести бесіди з питань профілактики правопорушень. | Протягом місяця | пед..пед. | 5-11 |
18. Проведення опитування з профорієнтації учнів 9-11-х класів. | прот. міс. | ЗВР, практ.псих. | 9-11 |
19. Надати допомогу в організації дій активу самоврядування школи | прот. міс. | ЗВР |
|
20. Провести експрес-огляд літератури з проблем виховання. | прот. міс. | ЗВР, бібліотекар |
|
21 .Колектино-ігрове спілкування «Перлини народної мудрості» | 12.02 | пед..орг. | 5-6 |
22.Усній журнал «У світі живопису» | 18.02 | вч.образ.мис. | 8-9 |
23.Диско програма «Дискотека на острові Радості» | 19.02 | пед..орган. | 8-11 |
24.Провести виховні години,години спілкування: - «Люби музику — вона облагороджує думки і почуття»; - «Вчимося етикету»; - «Сьогодення і майбутнє України і української книги»; - «Архітектурні дива». |
Прот.місяця |
кл.кер.класоводи |
3-4 1-2 5-8 9-11 |
25.Концерт-інсценівка «Люблю я пісню українську» | 22.02 | уч.музики | 5-8 |
26.Урок до Дня початку кримського спротиву | 26.02 | кл.кер.,клас.,
| 1-11 |
Березень
Тематичний період
«Тепло сімейного вогнища»
Йдучи з очима завжди повернутими до сонця
Ти ніколи не побачиш тіні.
В.Гюго
Мета: Забезпечення духовної єдності поколінь, виховання національно-патріотичних, моральних почуттів ,обов’язку перед старшими поколіннями, потреб особистості піклуватися про ближнього на основі ідеалів добра, милосердя, рг.уро відпо.
Завдання
- Формування духовно-розвиненої особистості, розвиток творчих потенцій через поняття: совість, чесність, гідність, порядність, милосердя.
- Сприяння збереженню цінностей роду, родини, сімейних реліквій.
- Створення умов для рг.уро відповідності процесу виховання через органічний зв’язок з історією народу, його мовою, культурними традиціями.
- Забезпечення наступності і спадкоємності поколінь.
- Засвоєння моральних цінностей та ідеалів, етичних норм, взаємин між близькими людьми і в суспільному оточенні.
- Формування особистості-патріота своєї Батьківщини з новим змістовним наповненням – високодуховна особистість, що є носієм фундаментальних цінностей людства: гуманізму, справедливості, культури миру, національного примирення.
- Формувати в дітей високий ідеал родинно-сімейних відносин.
- Безпосередня участь батьків і дітей у класних починаннях.
Березень
Тематичний період «Тепло сімейного вогнища»
08.03 – Міжнародний жіночий день
09.03–10.03 – Шевченківські дні
15.03 – Міжнародний день сім’ї
22.03 – Всесвітній день води
27.03 – Всесвітній день театру
Заходи | Термін виконання | Відповідальний | Клас | |
1. Декадник родинного виховання (01.03-05.03) а) Конкурс плакатів-вітань « Вітаємо зі святом!» б) Провести виховні години за темами: - «Хто батьків шанує, той вовіки не загине»; - «Дружна сім’я гори зрушить»; - «Любов до батьків – основа всіх доброчинностей».
Ранок „ Матінка рідна краще всього світу” - конкурс ерудитів ”А нумо, хлопці” - конкурс „Міс Веснянка” - святковий концерт «Жінка – одвічна загадка природи» - операція „Сюрприз”, привітання жінок-вчителів зі святом 8 Березня; г) Святкові вогники по класах д) Виставка «Захоплення моєї родини» ж) конкурс-виставка «Моє родовідне дерево» |
5.03 9.03-12.03
05.03
05.03 03.03-05.03 05.03 05.03 |
пед.орг кл.кер.,класов.
Класоводи
пед.орг кл. кер., класов. пед.орг., вч.музики пед.орг. кл. кер., класов.
пед.орг. пед.орг. |
5-11 1-11
1-4 9-11 1-4 5-11 10-11 1-11
1-4
5-6 | |
2. Провести консультації для батьків: - «Ваш сімейний мікроклімат»; - «Яку роль у вихованні дитини відіграють емоції?»; - диспут «Цінності моєї родини»; - «Моральні основи сім'ї» | протягом місяця | . Соц..пед. |
| |
3. Шевченківські дні (09-14.03) : - виховна година «Провісник долі України»; - конкурс читців «Кобзареве слово» - конкурс малюнку за творами Т.Г. Шевченка - конкурс знавців творчості Т.Г. Шевченка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» - конкурс творчих презентацій «Великий пророк» - викладка книг ««Уклін тобі, Тарасе!» « - літературно-музична композиція « Шевченкова весна» |
прот.тижня 09.03 прот.тижня 10.03 11.03 прот.тижня 09.03 |
вч.укр.мови і л-ри вч.укр.мови і л-ри вч.укр.мови і л-ри вч.укр.мови і л-ри вч.укр.мови і л-ри бібліотекар вч.укр.мови і л-ри |
5-11 -II- 5-9 8-9 10-11 1-11 7 | |
4. Дні родинної науки. Бесіди з батьками учнів, схильних до правопорушень. | прот.місяц. | клас.кер.класоводи,.пед. орг. | 1-11 | |
5. Підготовка до участі в районному конкурсі «Учень 2021 року» | бнрезень | ЗНВР | 9-11 | |
6. Спортивне свято « Без спортивної сім’ї нема щастя на землі « | 19.03 | вч.фізкультури | 7-8 | |
7. Тиждень профорієнтації «Кроки до професії» 15-19.03: - Перегляд мультфільмів про професії та презентації «Всі професії хороші – вибирай на смак»;- виставка малюнків «Професія моєї мрії»; - Конкурси, вікторини, бесіди на теми: «Люди різних професій», «Відгадай професію», «Світ професій»;- екскурсії на підприємства смт Великої Писарівки; - зустріч з представником Великописарівського центру зайнятості «Як стати потрібним державі?»; - Конкурс творів на тему: «Вдало обрана професія – щаслива доля»;- Виставкова галерея «У світі тисячі професій, і лиш одна із них твоя»; | протягом тижня |
ЗВР, класні керівники,класоводи
Вч. Укр..мови та л-ри бібліотекар | 1-11
1-2 3-4 5-11 9-11 9-11
10-11 5-11 | |
8.Засідання юридичної вітальні круглий стіл»Діти,закон і кара» (зустріч з інспектором в справах неповнолітніх) | 18.03 | уч.правозн. | 9-11 | |
9. Практичне заняття «Як підготувати батьківські збори». Рольова гра. - Засідання творчої групи «Класний керівник і батьки: шляхи співробітництва.
| 19.03 | ЗВР, Соц..пед.. | Класні керівники | |
10 Створення з учнями та батьківськими колективами 11-х класів творчої групи з підготовки випускного вечора. | До 22.03 | ЗВР | 11 | |
| ||||
11. Складання плану роботи на весняні канікули . | до 12.03 | ЗВР, пед.орг. | 1-11 | |
12. Проведення відповідного інструктажу учнів з техніки безпеки та правил поведінки напередодні канікул. | 26.03 | кл.кер., класов. | 1-11 | |
13. Здійснення контролю за станом закріплених за класами ділянок території школи. | прот. міс. | ЗВР |
| |
14.Проведення круглого столу для учнів 9-11 класів «Моє життєве кредо» | 19.03 | пед.орг. | 6-8 | |
15. Підготовка до конкурсу дитячого малюнка та твору за темою „Людина та ліс” в рамках акції „Майбутнє лісу у твоїх руках” | 23.03 | пед.орг, уч. укр.мови |
| |
16. Провести роботу з функціонально – неспроможними сім»ями, здійснювати огляд їх житлово-побутових умов, проводити роботу по своєчасному виявленню дітей, які перебувають в особливо-складних, морально-психологічних умовах життя. | Прот. Міс. | кл. кер. класовод | 1-11 | |
17. Дебати «Проблеми батьків і дітей існують» | 24.03 | Соц..пед. | 9-11 | |
18. Створення банку науково-методичної інформації з проблем сім’ї. | прот.міс | Соц..пед. |
| |
19. Консультації для батьків «Як виховувати дитину? » | прот. міс. | Соц..пед. | 5-11 | |
20. Корекційно-розвивальне заняття «Розвиток профорієнтаційних знань старшокласників» | прот. міс | Соц..пед. | 5-11 | |
Квітень
Тематичний період
«Я – житель планети Земля»
Дерево міцне корінням, а людина – трудовим горінням
Народний вислів
Мета: виховання свідомого ставлення до праці як вищої цінності людини і суспільства; формування творчої працелюбної особистості, цивілізованого господаря, поваги до людей, які створюють матеріальні й духовні цінності.
Завдання:
- Виховання любові до праці та поваги до людей праці.
- Формування в учнів негативного ставлення до нероб та шахраїв.
- Ознайомлення дітей із географічними та екологічними особливостями своєї області.
- Виховання в дітей свідомого ставлення до вибору професії.
- Ознайомлювати школярів із прикладами трудової слави людей рідного краю.
- Виховувати в учнів цілеспрямованість, старанність та посидючість.
- Сприяти вихованню в колективі бережливого ставлення та економного використання природних ресурсів рідного краю, електроенергії, домашнього та шкільного майна, продуктів харчування.
- Формування в учнів потреби в виконанні трудової діяльності не тільки як джерела добробуту благополуччя своєї сім’ї, а й всієї нашої держави.
Квітень
Тематичний період «Я – житель планети Земля»
01.04 – День гумору
07.04 – Всесвітній день здоров′я
12.04 – День космонавтики
17.04 – Всесвітній день довкілля
22.04 – День Землі
26.04 – День Чорнобильської трагедії
Заходи | Термін виконання | Відповідальний | Клас |
1. 1.04 – День гумору: а) Конкурс на кращу гумореску б) «Із шкільного життя.. .»конкурс стіннівок в) Виховні години: -« У добрий час і в годину лихоліття добрий сміх не залишав наш люд.»; -«Чому сміються люди?»; - «Ніхто не вміє краще нас сміятись»; |
01.04
|
пед..орг. пед..орг. кл.кер.
|
5-11 -II- -II- |
2. Шкільне свято вшанування обдарованих дітей | прот.міс. | пед..орг. | 1-11 |
3. Трудові десанти щодо благоустрою шкільного приміщення: -Трудові десанти -Операції «Затишок», «Саджанець». - Створення нових алей, квітників
4. Цикл бесід, рольових і сюжетних ігор з екологічного виховання: - «Тварини — не іграшки» ; - «Природа в загадках, прислів'ях, приказках та віршах» ; - «Природа й ми» ; - «Бережи, люби і знай!»; - «Я – маленька частиночка Природи» - «Вода – безцінне багатство,бережіть її» ; - «Здорова природа – здорова людина»; - «Доля планети в наших руках» ; - «Екологія і ми» ; - «Треба горнутися нам до землі: на ній ми не перші, і щоб не останні»;. - «Глобальні проблеми людства» . | прот. міс. | пед..орг., вч.труд.навч.
клас.кер., класовод., | 5-11
1-11 |
5.Акція «Врятуймо рідне село від сміття» | прот.міс. | Пед..орг, вч.біології | 5-11 |
6. Провести виховні години, лекції, усні журнали присвячені Міжнародному дню визволенню в’язнів фашистських концтаборів. | 11.04. | кл.кер.,класов.,
| 1-11 |
7. Тиждень здоров’я 05-09.04: 1.Змагання з волейболу . 2.Класні години: - «Малятко-здоров’ятко»; - «Урок здоров’я»; - «Азбука здоров’я»; - «Від шкідливої звички до хвороби»; 3.Випуск стіннівки «В здоровому тілі – здоровий дух» . 4.Виставка книг про спорт . 5. Конкурс малюнку «Азбука здоров’я» .. 6.Спортивне свято:«Веселі старти» |
06.04
Протягом тижня
Прот.тижня
Прот.тижня 09.04 |
Вч.ф-ри
Класов., клас.кер.
Вч.біології Бібліотекар
пед..орг. вч.ф-ри |
8-9
1-11
5-11
1-4 5-8 |
- виховна година «Шануймо природу усюди і завжди»; - Озеленення території школи; - Виступ екологічних агітбригад; - Екологічний квест «Пошук Скарбів». |
14.04 прот.місяця прот.місяця прот.місяця
|
Клас., клас.кер. Клас.кер, ЗВР Пед.орг Вч. біології
|
1-11 5-11 6-8 5-9 |
9. 22.04 -Відзначення Дня землі: а) операції "Посади своє дерево","Чистий берег - річці!" б) виховні години: - " Земля плаче – серце крає"; - " Планета Земля – наш дім"; - " Екологія - врятує нашу землю";
в) Урок-подорож «Знай, люби , бережи»;
г) Колективно - ігрове спілкування "Вода найсмачніша в рідному краї,з криниці,де батько і мати пили»";
д)Перегляд відеофільмів «Збереження навколишнього середовища»;
е)Конкурс плакатів для «Космос очима дітей»
|
22.04 |
кл. кер,,класов. кл.кер,класов.
Вчитель біології кл.кер,класов
Вч.інформатики Пед..орг. |
8-10 1-11
6-8 1-11
5-7 5-11 |
10. 26.04 - День Чорнобильської трагедії:
а) провести виховні години «Чорнобиль – горе України, її незагоєна рана», «Мій біль Чорнобиль»; б) конференція « Грізна зона. Тридцять кілометрів". |
26.04 |
Класов,кл.кер., |
1-11 |
11. Провести: а) Свято "Магія Великодня" б) Великодні ігри та гаївки |
29.04 |
пед.орг. класов., |
5-6 1-4 |
12. Конкурс писанок "Яйце-райце" | протягом міс. | Класов. | 1-4 |
13. Участь в акції «Сереце до серця» | протягом міс. | пед.орг. | 8-11 |
14. Книжкова виставка «Світ цікавих професій» | 30.04 | Бібліотекар | 10-11 |
15. Організація участі учнів у районному огляді-конкурсі ЮІР, ДЮП | 20-30.04 | ЗВР ,пед.орг. | 8-11 |
16. Проведення індивідуальних занять із класними керівниками для надання їм необхідної методичної допомоги з питань протидії булінгу в учнівському середовищі. | протягом міс. | ЗВР |
|
17. Проведення конкурсу "Незабутнє": - краєзнавчий похід по Великописарівщині; - операція "Меморіали пам'яті";
| протягом місяця | пед.-орг., уч.історії | 5-11 |
18. Оформити стенд профорієнтації «Твоя майбутня професія - яка вона?» Трудовий десант «Хай сяє школа рідна чистотою». | до 13.04 | Учн.самовряд. учит.предметники |
1-11 |
19. Провести анкетування «Кроки до професії» | прот.міс | Соц..пед. |
|
20. Провести зустріч із працівниками місцевого центру зайнятості з метою інформування випускників про стан ринку праці «Потреба регіону в кадрах» | 16.04 | ЗВР | 9-11 |
21. Вікторина «У світі професії» | 16.04 | кл.кер | 6-8 |
22. Проводити зустрічі учнів старших класів з представниками вищих навчальних закладів | прот.міс. | ЗВР | 9-11 |
23.Провести цикл бесід із трудового законодавства | протягом міс. | вч. правознавства | 9-11 |
24.Диспут «Чи обов'язково бути студентом?» | 19-21.04 | класні кер. | 9-11 |
25. Перегляд відеофільму про робітничі професії «Крок за кроком» | 16.04 | ЗВР, вч. інформатики | 9-11 |
26.Тестування «Мої здібності і талант. Чи відповідають моєму професійному виборові?» | прот.міс. | Соц..пед. | 9,11 |
27. ЗНО.Профорієнтаційна година «Діагностика своїх можливостей» | 26.04 | Соц.пед. | 9-11 |
Травень
Тематичний період
«Вічна слава героям! Ми низько вклоняємось їм!»
При нестачі багатств нація тільки бідна;
при нестачі патріотизму нація жалюгідна
П'єр Буаст
Мета: формування патріотичної свідомості національної гідності; готовності до виконання громадського та конституційного обов'язку щодо захисту національних інтересів України.
Завдання:
- Підвищити статус патріотичного виховання в українському суспільстві загалом та в системі освіти зокрема.
- Зміцнювати й розвивати виховні функції навчальних закладів, розширити склад суб'єктів патріотичного виховання, посилити координацію їхніх зусиль.
- Ефективніше використовувати національні традиції, сучасний світовий і вітчизняний педагогічний досвід та дослідження психолого-педагогічної науки у сфері патріотичного виховання.
- Зорієнтувати виховні системи закладів освіти на визнання пріоритету патріотичного виховання особистості.
- Забезпечити взаємодію системи освіти з усіма соціальними інститутами щодо інтенсифікації процесу патріотичного виховання особистості.
- Сприяти розвитку регіональних та місцевих систем патріотичного виховання, що враховують територіальні, соціальні та національні особливості.
- Формувати шанобливе ставлення до зростаючої особистості у відповідності з Конвенцією ООН про права дитини.
- Посилити роль сім'ї у патріотичному вихованні дітей, зміцнити її взаємодію з навчальними закладами.
- Відродити на нових теоретико-технологічних засадах систему позакласного та позашкільного патріотичного виховання дітей та учнівської молоді;
- Сприяти розвитку дитячих і молодіжних громадських організацій як центрів становлення патріотів України.
- Сприяти подальшій демократизації управління процесом патріотичного виховання підростаючого покоління.
Травень
Тематичний період
«Вічна слава героям! Ми низько вклоняємось їм!»
05.05 – День Європи
08.05 – День Перемоги в Європі і Деньпам'яті та примирення
09.05 – День Перемоги
2-а неділя – День матері
15.05 – Міжнародний день сім′ї
Заходи | Термін виконання | Відповідальний | Клас |
1. Тиждень бігуна (10-14 .05) | 10-14.05 | уч.фізкульт. | 1-11 |
2. Районні змагання з легкоатлетичного багатоборства. | 12.05 | уч.фізкульт. | 5-11 |
3. Легкоатлетичний пробіг. | 14.05 | уч.фізкульт. | 5-11 |
4. Провести класні години: - «Сходинки до професії» - «Трудова біографія моєї родини» - «Як стати справжнім професіоналом» - «Лиш праця світ таким, як є створила» | протягом міс. | кл.кер.класов. |
1-4 5-6 7-9 10-11 |
5. Міжнародний День сім"ї, День матері: - Урок подяки та любові " Ми матір називаємо святою…", присвячений Дню матері.
- Урок народознавства " Дерево з коріння починається, а людина - з сім’ї ", присвячений Міжнародному дню сім"ї.
|
07.05 15.05 |
Клас.кер, класов. |
1-11 |
6. Випуск стіннівок на героїко-патріотичну тематику. | 05.05 | вч. історії | 7-11 |
7. Провести класні години, уроки мужності, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Європі та 76-ї річниці завершення Другової світової війни: - «Подвиг непідвладний часу»;
- «Тих днів не змеркне слава»; - «Ваш світлий Подвиг незабутній»; - «Подвиг непідвладний часу»; - .«Вічна слава героям! Ми низько вклоняємося їм» | протягом міс. | кл.кер.класов. | 1-11 |
8. Книжковий вернісаж «Цих днів не змовкне слава» | до 07.05 | бібліотекар |
|
9. Операція "Забуті могили"( трудові десанти по впорядкуванню братських могил) | протягом міс. | пед.орг. | 5-11 |
10. Проведення акції « Лист солдату» | протягом міс | пед.орг. | 5-11 |
11. Участь у рацонному військово-патріотичному конкурсі «Джура» (Сокіл) | протягом міс. | пед..орг., вч. Захисту Вітчизни | 1-11 |
12. Провести екскурсії до рідного села Старосілля | протягом міс. | кер. | 1-11 |
13. Конкурс малюнка на асфальт і «Квіти Перемоги» | 07.05 | пед.орг. | 1-11
|
14. "Кубок школи" ( легкоатлетичні змагання присвячені Дню Перемоги) | 10.05 | вч.фізкультури | 5-11 |
15. Туристичні походи "Місцями бойової слави" | протягом міс. | кер.гуртка | 7-10 |
16. Перегляд художнього кінофільму на героїко-патріотичну тематику | протягом міс. | пед.орг | 5-11 |
17. Конкурс пісні " Ехо пам’яті " | 06.05 | вч.музики | 5-11 |
18. Конкурс читців «Бій ішов святий і правий…» | 05.05 | вч.укр.мови і.л-ри | 5-8 |
19. Шкільна спартакіада військово-прикладних видів спорту. | 21.05 | уч. «Зах.Вітч.» вч. фізкульт. | 10-11 |
20. Розробка плану роботи з учнями на літній період | до 25.05 | ЗВР,пед.орг. |
|
21. Складання планів проведення літніх канікул для учнів,схильних до правопорушень,та учнів,що потребують особливого контролю школи. | до 25.05 | соц.пед |
|
22.Вивчення планування попереднього працевлаштування випускників 9-11-х кл. | до 12.05 | ЗВР |
|
23. Підготовка до випускного вечора | прот.міс | пед.орг |
|
24. Провести засідання ради по профілактиці правопорушень (підведення підсумків роботи за рік) | 19.05 | соц.пед. |
|
25. Вирішення організаційних питань оздоровчої кампанії і проведення планування цієї роботи. | до 21.05 | ЗВР |
|
26. Зібрати заяви учнів про перебування в пришкільному літньому таборі. | до 21.05 | ЗВР | 1-4 |
27. Проведення відповідних інструктажів учням напередодні канікул. | до 28.05 | кл.кер.класов. |
|
28. Підвести підсумки конкурсу «Кращий клас року» | 28.05 | ЗВР |
|
29.Свято Останнього дзвоника | 28.05 | пед.орг | 1-11 |
30. Випускний вечір «Шкільне дитинство вальсом відлітає» | червень | пед.орг | 11 |